Hrají:
Stephen Stanton, Rick Zieff, Grey Griffin, Joey D'Auria, Kath Soucie, Gary Cole (vypravěč), Rachael MacFarlane, Alicyn Packard, Chris Edgerly, Daniel Ross (více)VOD (1)
Epizody(26)
-
Someone's in the Kitchen with Mynah / When You Leash Expect It / Don't Cut the Cheese (S03E01)
-
Calamari Jerry / Cattyshack / Drone Sweet Drone (S03E02)
-
Home Away from Home / From Riches to Rags / Chew Toy (S03E03)
-
Live and Let Diet / Auntie Social / A Snootful (S03E04)
-
Lame Duck / It's All Relative / Vegged Out (S03E05)
-
Faux Hunt / Frown and Country / Lost Marbles (S03E06)
-
Vocal Yokal / Hamster Hoopla / Tuff Shooting (S03E07)
-
Anger Mismanagement / Vampire State / It Ain't over Until the Cat Lady Sings (S03E08)
-
Eggstra Credit / Costume Party Smarty / Battle of the Butlers (S03E09)
-
Kid Stuff / Stolen Heart / The Last Laugh (S03E10)
-
The Invisible Cat / Eagle Eye Jerry / Catching Some Zs (S03E11)
-
Frenemies / You Are What You Eat / Not My Tyke (S03E12)
-
Everyone Into the Pool / A Head for Science / Cat Cop (S03E13)
-
Dis-Repair Man / Double Dog Trouble / Hockey Jockeys (S03E14)
-
Hyde and Shriek / Lightning Bug Blues / Perfume Party (S03E15)
-
The Royal Treatment / The Beast from the Bayou / Alley Oops! (S03E16)
-
All Cat Jazz / Wrap Star / Magic Hat Cat (S03E17)
-
Charm School Dropouts / Driven Crazy / A Star is Forlorn (S03E18)
-
Bird Flue / Tom's Tangled Web / Saddle Soreheads (S03E19)
-
Rosemary's Grave / Eggs on a Train / Truffle Trouble (S03E20)
-
Bars and Stripes / Cuckoo Clock / Plant Food (S03E21)
-
Whack a Gopher / Hula Whoops / A Game of Bones (S03E22)
-
Bull Fight / No Contest / Calorie Count (S03E23)
-
Fortune Hunters / Game Changer / Kiss and Makeup (S03E24)
-
Suitable for Framing / Springtime for Spike / Knighty Knight Knight (S03E25)
-
Phan-Tom of the Oompah / Ballad of the Catnip Kid / Mirror Image (S03E26)
Hrají
Stephen Stanton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Rick Zieff
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Joey D'Auria
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Tom a Jerry v New Yorku (2021) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Gary Cole (vypravěč)
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Rachael MacFarlane
USA
Nejlepší seriály:
Soví dům (2020) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Alicyn Packard
USA
Nejlepší seriály:
Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)
Kočička Popy (2011) (seriál)
Chris Edgerly
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (2015) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Daniel Ross
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
David Shaughnessy
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Sam Kwasman
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál) - herec, vypravěč
The Real Ghost Busters (1986) (seriál)
Tom a Jerry v New Yorku (2021) (seriál)
Trevor Devall
Kanada
Nejlepší seriály:
Carmen Sandiego (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
Jeff & Some Aliens (2017) (seriál)
Jason Hightower
Nejlepší seriály:
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)
Phil Lollar
Nejlepší seriály:
Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)
Kniha džunglí (2010) (seriál)
Kari Wahlgren
USA
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Arcane (2021) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Julie Wittner
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
The Guild (2007) (seriál)
Maddie Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Chlebáci (2014) (seriál)
Můj táta je lovec mimozemšťanů (2023) (seriál)