Reklama

Reklama

Poslední chlap na Zemi

(seriál)
  • USA The Last Man on Earth
Trailer 1
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

Videa (47)

Trailer 1

Recenze (139)

RedRose 

všechny recenze uživatele

Obvykle nehodnotím po pilotním dvoudílu s takovým nasazením, ale tohle bylo naprosto zničující !!! Phil je naprosto fantastický (promluvy k bohu a míčům, bowling s auty, Wilson, atd atd atd) a nikdo mě nepřesvědčí, že by se kdokoliv v jeho situaci choval nějak výrazně jinak! Příchod "typické manželky" to trochu naboural ale myslím, že správným směrem, takže pálím plných 5 hvězd a mám trochu strach, aby to hodně rychle nevyšumělo... EDIT: Po dvanáctém dílu bohužel nastalo, co se stát asi muselo... To že skutečný obsah už neodpovídá ani názvu seriálu, bych i přehlídnul (ono by to bez dalších lidí dál asi nešlo vůbec), ale v přítomnosti komunity se Phill alias Tendy chová, jako ulhaný blb a původně špičkový humor až příliš často přechází v naprostou trapnost a zamotal se v tom tak, že bude těžko hledat cestu na výsluní... Sledovat to nepřestanu, pořád je to dobrý post-apo sitcom, ale prvních 5 dílů bylo prvních 5 dílů a strašně mě to mrzí... ()

joudas 

všechny recenze uživatele

Zklamání. Vzpomínám si na výborný trailer, který byl o tom, jak je Phil na světě úplně sám a nakonec byl v seriálu sám kolik? Úvodních 15 minut? Dalo se to čekat a dokonce to i chápu (těžko by se dal celý seriál vyplnit tím, jak se dělají blbosti, které nejsou v normálním světě možné), ale přesto to byl trochu podraz. S Carol to ovšem ještě šlo, ale s přibývajícím počtem obyvatel šel celý koncept jediného člověka na opuštěné Zemi k šípku a už šlo prakticky jen o to, kdo se s kým vyspí, stejně jako v každém jiném průměrném sitcomu. Krom toho mi byl i Tandy s každým dílem míň a míň sympatický. ()

Reklama

geklon 

všechny recenze uživatele

Logicky, tohohle mameluka musí mít každý pořádnej pokrytec, alespoň v komentářích plné zuby . Ale nevěřím, že vy byste dělali něco jinýho, být poslední péro na zemi. První díl extrémně skvělý.....obdivuji producenty, co všechno museli skousnout, tak aby se Will pořádně vyřádil. Druhý díl je trošku ořezaný, až obřezaný ženou, ale ta si myslím bude v budoucnu celkem přínos. Trojka je taková sociální sonda do života posledního péra na zemi. Co se starou, která je strašně hůůůůůůů, v momentě, kdy se objeví nová, lepší šustivrťka? Forte vrací formátu komediální seriál koule a úroveň na kterou jsem byl zvyklej z dob Earlizace. Super jen tak dál. Potenciálu je tam spousta. navíc mi přijde, že nás tvůrci zatím dost šetří, nejspíš si ty pecky schovávaj do budoucna. ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

1. série (s výjimkou prvního dvojdílu) LMOE = 1. série Parks & Recreation = kdo vydrží, bude odměněn. Já vydržel zhruba polovinu 1. série. Jaké bylo pak mé překvapení, když jsem skočil do druhé a hned od první scény v mých očích seriál poskočil kvalitně o několik "místních hvězdiček" nahoru. Stalo se z toho vše, co jsem si přál, aby bylo The Walking Dead. A přestože se vždy občas "cringefest", jímž byla 1. série, vrátil (jmenovitě za mě zmiňuji - Tandyho "písničky"), bylo ho tam s každým novým dílem čím dál tím méně. Naopak s postupem času narůstal počet emotivních momentů spolu s těmi pro mě skutečně komickými (byť často absurdními a/nebo morbidními). Korunu tomu pak dodala realističnost některých situací, sympatický cast v čele s jedním z ukázkových příkladů dobře udělaného character developmentu Philipem Tandy Millerem a skutečně využitý potenciál konceptu. ()

feryk 

všechny recenze uživatele

První tři díly super, poté seriál rychlým tempem upadá a jak už tu někdo zmínil, s příchodem dalších lidí se řeší jen vztahy a o zemi bez lidí už defacto nejde, což je škoda, protože by to mohlo být velmi zajímavé. Místo toho se dočkáme pokleslé zábavy s vtípky více trapnými a hlavní postavy tak těžce přehrávají, až má člověk chuť to vypnout. Za dobrý start tři hvězdičky. ()

Galerie (422)

Zajímavosti (2)

  • V první epizodě si má divák možnost všimnout, že Phil Miller (Will Forte) si sebou vozí zajímavé artefakty. Například dvě oscarové sošky, dres Michaela Jordana, baseballovou pálku Babe Rutha, bundu Michaela Jacksona z videoklipu Thriller nebo helmu Stormtroopera ze Star Wars. (Punisher)

Související novinky

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (více)

Reklama

Reklama