Reklama

Reklama

Neranditelní

(seriál)
  • USA Undateable
Z natáčení  - Chris D'Elia, Brent Morin, Eva Amurri Martino, Rick Glassman, Ron Funches
USA, (2014–2016), 12 h 34 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

Adam Sztykiel

Předloha:

Ellen Rakieten (kniha), Anne Coyle (kniha)

Kamera:

Gregg Heschong

Hudba:

Jamie Jackson

Hrají:

Chris D'Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich, Ron Funches, David Fynn, Rick Glassman, Bridgit Mendler, Eva Amurri Martino, Briga Heelan, Mia Serafino (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(36)

Příběh seriálu se točí kolem dvou spolubydlících, kteří jsou jako noc a den. Danny Burton (komik Chris D'Elia) je sebevědomý, přitažlivý a nedá na názor nikoho jiného. Justin Kearney (komik Brent Morin) vlastní krachující bar a nad vším trochu moc přemýšlí. Jejich kámoši jsou parta mimoňů, co tráví většinu času v Justinově baru a splachují problémy pivem. Rádi si jeden z druhého pořádně vystřelí, ale když jde do tuhého, vědí, že na ostatní z party je vždy spoleh. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Z natáčení  - Chris D'Elia, Brent Morin, Eva Amurri Martino, Rick Glassman, Ron Funches

Recenze (28)

Olík 

všechny recenze uživatele

hodnoceno po druhé sérii: Jako skalní fanoušek situačních komedií, nemůžu jinak, než konstatovat: "pásová výroba". Když pominu 2 socky (které sice nepatří k mým favoritům, ale nelze jim upřít vlastní tvář), tak seriály, které se poslední dobou dostávají tuzemskému divákovi jsou si podobné jako vejce vejci. Trochu stereotypu, trochu toho a trochu tamtoho...nakonec slušná oddechovka, ale já chci víc. ()

geklon 

všechny recenze uživatele

CBS jedna z nejmocnějších televizních amerických stanic už od dob bez televize. Desítky zásadních, podřadných i odsouditelných pořadů, seriálů a filmů. Dali navíc zelenou třeba projektu, který se v té době jevil jako naprostá sebevražda. A ejhle z HIMYM se stal kult nad galiktických rozměrů. TBBT, 2BG jsou dalšími velice úspěšnými sotcomy, ale v součanosti na ně nedokáží s ničím novým a zajímavým navázat. A tento pokus se nejspíš zapíše do dlouhé řady těch nepoužitelných pro další pokračování. ()

Reklama

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Nový seriál za kterým stojí Bill Lawrence a jeho produkční společnost Doozer. Nebudu lhát, to je fakt, který mě lákal nejvíce. Protože zatím pokaždé jsem se u jeho seriálů bavil (Scrubs, Cougar Town, Ground Floor). Seriál nabízí možná ze začátku trochu ohraný koncept, ale postupem času se posune i kapku jinam a není jen o frajerovi, co ostatní učí sbalit ženskou. Herci mě baví (oblíbenec je Shelly), návštěvy z ostatních seriálů (Ground Floor, Cougar Town) taky. Humor i vtipy jsou povedené, takže pro mě oddychovka, jak má být. Myslím, že za sebou máme povedenou první sérii, která slibuje, že ve druhé to může být ještě lepší. *** Druhá série je ještě lepší než ta první. V prvé řadě myslím, že se podařila dámská výměna, kdy místo Sabriny přišla roztomilá Candice, která do party okamžitě zapadla. Humor téhle skupinky se mi líbí a hravě se mi dostal pod kůži. Navíc letos přišel velmi povedený experiment s živou epizodou, která byla opravdu skvělá a to nejen díky hostům, kteří dali vzpomenout na legendární Scrubs. Těším se na třetí řadu, i když se trochu obávám toho, že všechny epizody mají být živě. Na zpestření to opravdu bylo skvělé, ale nejsem si jistej tím, že to bude fungovat celou sezónu a já bych se s Undateable nerad rozloučil. Pro mě tady mohou být stejně dlouho jako Scrubs, nebo alespoň jako Cougar Town... *** Třetí série je samozřejmě trochu jiná a to hlavně díky změně konceptu a faktu, že všechny epizody se vysílaly na živo. Původně jsem se toho nápadu bál, ale jak se ukázalo, tak nebylo proč. Umí si udělat srandu ze všeho okolo, ale hlavně ze sebe a toho si cením. Undateable letos patřil mezi nejvtipnější komedie z "Velké pětky" a tak je pro mě vážně velkou záhadou proč musí jako vždy bojovat o své přežití a proč to s ním nevypadá ani trochu dobře. A je to opravdu škoda, sešla se tady totiž skvělá parta, která skvěle baví každou epizodu a byla by škoda o ně přijít. I když finále série by s přivřenýma očima mohlo sloužit i jako závěr seriálu a to nejen kvůli tomu, že se zastavili Backstreet Boys... ()

zbyshek 

všechny recenze uživatele

Pro mě jedno z milých překvapení. Stylem humoru je tento seriálem na top úrovni. Situací, u kterých jsem se upřímně zasmál bylo daleko více než třeba u Big Bang Theory. To už je samo o sobě něco. Největším kladem jsou živé dialogy, i když herecký um není tak kvalitní. Ale má to své kouzlo. Je to možná právě tím, že herci nehrají jako úplní profíci. Trochu bych zapracoval na příbězích jednotlivých epizod. Bylo to už ke konci série trochu stereotypní. Ale jinak, 80% jdou na vrub tomuhle nadějnému počinu. ()

Stíba 

všechny recenze uživatele

Stačily dva díly abych se s touhle detroitskou partičkou a jejich barem zžil. Nic nového ale s nadhledem a bez křečovitosti podaná oddechovka, která si drží stálou úroveň. ... Živý formát třetí sezony má šmrnc a rozvinutější vztah k postavám, především tahounovi Dannymu, mě přiměl přidat pátou hvězdu. Currently waiting for Season 4... ()

Galerie (605)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama