Reklama

Reklama

Matador

(seriál)
USA, 2014, 9 h 38 min (Minutáž: 43–49 min)

Hrají:

Gabriel Luna, Nicky Whelan, Neil Hopkins, Tanc Sade, Alfred Molina, Louis Ozawa, Peter Gadiot, Jonny Cruz, Yvette Monreal, Elena Satine, Bayardo De Murguia (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Antonio "Matador" Bravo je populární fotbalista, kterému se na zeleném hřišti velmi daří. Hráč s číslem 23 však musí před světem skrývat svou identitu, je totiž také tajným agentem speciálního oddělení CIA, které šlape na paty zločincům. Matador tak musí balancovat mezi dvěma rozdílnými světy. (leopoldina)

Recenze (1)

flyboyeda 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem postradal neco tak intenzivne lobotomickeho, srovnatelne s dalsim fekalnim skvostem Stav ohrožení (TV seriál), vrele doporucuji pratelum ze zeleneho udoli. ()

Galerie (91)

Zajímavosti (1)

  • Když Oong (Dat Pham) zachrání Tonyho Brava (Gabriel Luna), když je přivázán a vystaven viru, řekne mu větu: „Come with me if you wanna live soccer man“ (Pojď se mnou, jestli chceš žít, fotbalisto). Věta: „Pojď se mnou, jestli chceš žít,“ je typická pro filmovou sérii Terminátor. Gabriel Luna pár let po natočení této epizody ztvárnil zlého Terminátora Rev 9 ve filmu Terminátor: Temný osud (2019). (kesinaa)

Reklama

Reklama