Reklama

Reklama

Hrdinové: Znovuzrození

(seriál)
  • USA Heroes Reborn
Trailer 2
USA, (2015–2016), 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Hrají:

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh (více)
(další profese)

Epizody(13)

Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají... (TV Prima)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (70)

Ratemus 

všechny recenze uživatele

Po letech jsou tu konečně opět Hrdinové, jde to více méně po stejných stopách, odkazy na staré řady jsou zjevné, staré známé postavy jsou příjemným spestřením, ale nic nového se nekoná. Největší mínus jsou stále se opakující stejné schopnosti, po třech dílech však musím říct, že se to ubírá správným směrem, není to tak nudné jako poslední tři řady, rozjeto to má dobře, teď to jen nepokazit. ()

Cooller 

všechny recenze uživatele

čekal jsem nějaky závěr, jelikož puvodni Heroes ho nedostali, ale tohle akorát vyvolava vic otazek, většina hrdinů nedostala pořádny konec, co víc, Reborn na původní serii navazuje až po X letech, původní postavy jsou nějak zvlaštně pomotané, Matt Parkman záporák, proč? Co se stalo se zbytkem původní skupinky si mužu tak leda domýšlet, navíc opět otevřený konec... nelze jinak, za 2* ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Stále to baví ako pôvodný seriál. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami. Áno, zdá sa to ako obohraná téma. Nie však v tomto podaní. Nejedná sa o ďalšiu akčná jazdu. Vyniká tu viac napätie sprevádzané neočakávanými momentami. Počas každej časti sa nám pozvoľna odhaľuje minulosť aj skryté tajomstvá jednotlivých hrdinov. Vidíme ich ako sa postupne vyvíjajú, menia. Niektorí sa nechajú zviesť na scestie, bojujú so svojimi démonmi, zatiaľ čo iní nachádzajú sami seba, svoj osud. O tom sú Hrdinovia. Prinášajú nám pohľad na svet, kde by existovali ľudia so schopnosťami a čo všetko by mohlo prestať byť i obyčajnou fantáziou. Tento seriál ma veľmi bavil. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami, skvelé a napínavé situácie. Človek je neustále zvedavý, ako to bude ďalej. ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Bohužel se naplnilo očekávané... Velký návrat se nekonal a doufejme, že pokračování zůstane u ledu - to by si totiž tento svého-času-hit zasloužil. Příběh vycucaný z prstu, dost špatné herecké výkony a k tomu neduh původního seriálu - prehistorické digitální triky. Snad jen Noah Bennet a Hiro Nakamura se mi opět líbili - výčtem těch, co mě neskutečně svou přítomností štvali, vás nebudu zdržovat. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

PO DVOU EPIZODÁCH: Na to, jak sinusoidně tomu neustále hapruje drajv, mě to nějak (neúměrně) podezřele baví - přiznávám, že to je z velké části hudbou a vzpomínkama na původní skvělou 1. sezónu. Příběh sice předvídatelnej, ale zase poměrně napínavej, no a svoje oblíbený postavy už tam taky mám... Takže jo, nejspíš to dám celý. ()

Galerie (187)

Zajímavosti (2)

  • Prequelem k tomuto seriálu jsou dvě videohry. Konkrétně Heroes Reborn: Gemini a Heroes Reborn: Enigma. (Zdroj: Edna.cz) (P. J. D.)

Reklama

Reklama