Reklama

Reklama

Angie Tribeca

(seriál)
  • USA Angie Tribeca (více)
Trailer
USA, (2016–2018), 13 h 51 min (Minutáž: 19–24 min)

Hrají:

Rashida Jones, Jere Burns, Gary Cole, David Haley, Quincy Jones, Lisa Kudrow, Peggy Lipton, Hayes MacArthur, Alfred Molina, Mariano Mendoza, Bill Murray (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Parodie klasických kriminalistických seriálů ANGIE TRIBECA se zaměřuje na tým výstředních, ale vynikajících losangeleských detektivů, kteří vyšetřují ty nejzávažnější případy - od vraždy břichomluvce až po vlnu sebevražd pekařů. Komediální seriál Angie Tribeca od tvůrců Stevea a Nancy Carellových přináší satirický pohled na klasické kriminalistické seriály. Rashida Jonesová hraje hlavní roli zasloužilé detektivky Angie Tribecy, která je už deset let členkou elitní jednotky losangeleské policie - Oddělení opravdu ohavných zločinů. Její kolegové z tohoto útvaru tvoří výstřední, ale vynikající partu lidí, kteří vyšetřují zločiny, odhalují o sobě až příliš mnoho osobních informací a odmítají polevit, dokud spravedlnosti nebude učiněno za dost... svým způsobem. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (22)

char_t 

všechny recenze uživatele

Neskutečně ulítlé, tak trochu Bláznivá střela pro jednadvacáté století. Pokud vám ve Střele přišel humor za hranou, ruce pryč; jinak jsou to ale celkem zábavné jednohubky. Jen doporučuju nedávat všech deset dílů najednou, tahle primitivní zábava se rychle přejí. ()

Joe321 

všechny recenze uživatele

Známým vždycky říkám, že podobný humor udělaný správně je stejně těžké napsat jako oscarový scénář. Jsem moc rád, že se do tohohle tvůrci Angie Tribeca pustili. Bohuže je zde vidět, že se tomu musí dát trochu více snahy. Trio Abrahamse a bratrů Zuckerů září dál a je vidět, jak dokonalí byli ve své práci. ()

Reklama

Mimomisu 

všechny recenze uživatele

Bohuzel jenom lehky nadprumer. Co nejvice srazi pozitek ze sledovani je to, ze si clovek strasne rychle uvedomi o co se tvurci snazi a zacne porovnavat. Police Squad a pak Blazniva strela. A sledovat jak to tvurcum nevychazi je trosku utrpeni. Nejsem si presne jisty, cim to je konkretne. Vetsina vtipu se od dvou vyse zminenych zase tolik nelisi a samotna kadence gagu je jeste vyssi (mozna az moc?). Ale presto to nema ten stejnej dopad jako neco, od legendarni trojice Zucker/Abrahams/Zucker. Skoda promarnene prilezitosti, ale dokoukat se to da, zvlast jako binge watch, vsechny dily za sebou. Nevim, jestli by divaci cekali na novej dil kazdy tyden, kdyby to vyslo regulerni cestou. No nic ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně debilní parodie na kriminální seriály. Až je mi líto, že už mi není šestnáct a nescházíme se s kámoši na tv večerech s brkem místo pivka, protože tohle by byla perfektní "vymatlaná" vložka, když už nám došly všechny ty vyhulený komedie, scary moviečka apod. Co chvíli nějaké cameo a hloupej fórek střídající hloupej fórek, až zjišťuju, že se chci dívat ještě chvíli, protože se u toho, narozdíl od mnoha sofistikovanějších komedií, alespoň sem tam zatlemím. Ono to při tý kadenci vtípků (fakt je ani nestíhám všechny) ani jinak nejde. Za mě lepší než kopec ostatních, do mrtě stejných seriálů, které jsou sice komediální na úrovni, ale od sebe téměř k nerozeznání. ()

noriaki 

všechny recenze uživatele

Jak to napsat abych neurazil. Je to blbost a bohužel není moc vtipná. Hranice mezi vkusnou a nevkusnou parodií je překvapivě tenká. Stačí špatně odhadnout míru a ze zamyšlené ulítlé zábavy je přehlídka trapných situací. Steve Carell v tomhle zklamal a svůj první samostatný scenáristický / režisérský projekt si nepohlídal. A to říkám jako fanoušek Bláznivé střely. ()

Galerie (490)

Reklama

Reklama