Reklama

Reklama

Pěsti ze železa 2

  • USA The Man with the Iron Fists 2 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Thaddeus (RZA) se vrací ve strhujícím akčním dobrodružství inspirovaném klasikou kung fu, ve kterém neprůbojný vesničan spojí své síly s tajemným neznámým, aby spolu z čínského hornického městečka devatenáctého století vymýtili zlé síly – pozemské i nadpozemské. Když horník Li Kung (Dustin Nguyen) a jeho žena Ah Ni (Eugenia Yuan) poblíž vesnice naleznou těžce zraněného cizince jménem Thaddeus, nabídnou mu přístřeší. Zatímco se muž uzdravuje, proniká do tajů hluboko zakořeněného sporu, ve kterém stojí místní obyvatelé proti zlému mistru Ho (Carl Ng) a jeho zločinným nohsledům. S pomocí Thaddeuse se z nerozhodného Kunga stane ve fi lmu nabitém akčními scénami opravdový neohrožený bojovník. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Krystalickému béčku - imitujícímu zašlá čínská wuxia céčka - nesluší moderní angličtina ani rapové soundtrackové rytmy, natož zkoprnělý černoch v titulní roli a "indiánské" (resp. thajské) typy v komparzu - však také okoralou zápletkou připomíná spíš tradiční western. Ovšem režisér zvládá prodat thajské exteriéry vysoko nad rámec mizivého rozpočtu a v dlouhé závěrečné, nejspíš za odpoledne secvičené bitvě dokonce i lehce dějově překvapit. Až tak, že mi vyloudil přiblblý úsměv na tváři a já najednou nevím, jestli toto "GP" na 3 hvězdičky nenadhodnotit. :-) ()

animario 

všechny recenze uživatele

Oh my god Bobby, ty železný pazoury ti sakra zrezly nebo tě vážně uštknul škorpjón do koulí. Jednička měla svý mouchy,ale byla cejtit nadšením černýho kluka ze slumu,co miluje starou kung-fu produkci. Uštknutí škorpióna je kung-fu-nuda o několik levelů níž. První nekonečnou půlku,kterou jsem pracovně nazval trampoty ze života čínských horníků éry Ho, jsem skoro prospal doufaje,že v tý druhý konečně přijde nějakej kompenzační kung-fu nářez. A vono houby. Slabá akce/choreografie,nezajímavý postavy,shame on you nigga. Ale nehážu pěsti do šrotu,věřím že Bobby najde svoji čchi,natře pracky antikorozním lakem a vrátí se v monumentální trojce napravit si raputaci,aby mohla sága pokračovat,muhah. ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Druhý snímek o pěstech ze železa vzdává hold filmům zabývajících se soubojů v aréně. A jak jinak, dějově se jedná o pomstu. Předchozí snímek měl ve vínku jistou uhrančivost a nadsázku, což se tady o něčem takovém říci nedá. Spíše to vypadá na pošetilé drama doprovázené kratšími souboji, což zrovna moc s ohledem na žánr nepotěší. A nepomůže tomu ani hromadná bitva někde na poli ke konci příběhu, která spíše vypadá jako podivný mumraj všelijakých individuí. I když souboj u skalky s vodopádem vypadá po obrazové stránce pěkně, celkově je to prostě hodně málo. Mělo se daleko více bojovat a méně kecat aby to za něco stálo. Soundtrack naznačuje popkornovou zábavu s komiksovým nadhledem. A to je snad jediné, co stojí za zváženou. Šlo to dolů a je to škoda. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby za predaj Blu-ray v USA $524,261 //počet predaných kusov 14,422Tržby za predaj DVD v USA $870,339 //počet predaných kusov 27,877║ už len rutinná béčkovina bez vyšších ambícii narozdiel od prvého dielu /40%/ ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Pevne dúfajme, čo je v našom obecnom záujme, aby RZA už konečne našiel Chi. Lebo ak ho nenájde, bude Trojka. Nekonzistentnosť tohto škorpióna je prvoradým prvkom gloriálnej nudy, a vymyslenej konečnej bitky každého s každým, bez predchádzajúcich súvislostí. Bez osudu, dôstojnosti, s hanbou a nervozitou. "Tarantino" a iné vplyvy s ako-takej jednotky sa vytratili a zostal nektár horký ako blen. (videné 19.04.2015,BDrip) ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama