Diskuze

Wacoslav1

Ako by povedal milansprdele. Rovnovaha musi byt.

U teba a snipera ma serie, ze totalnu videosracku ohodnotite vysoko a niektore kinopecky odfajcite nizkym hodnotenim.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

tak dufam, ze to tak nebude... aj ked osobne mi "zvanenie" pokial ma zmysel az tak neprekaza... preto vravim, ze ak to bude smrncnute krimi (co sa vzhladom na obsadenie priam ponuka) a nebude to mat vypatlany plochy scenar, tak to nemusi byt nahovno... reziser vela dovery neprinasa, ale urcite si to pozrem...

stuntmanMIKE

Nahnat ich veda nie je, ale donutit ich aby nieco kurevsky dobre predviedli a spickovo to natocit. To nedokaze hocikto. Napriklad Ernie Barbarfas to nedokaze.

A Unisol 4 je dobry film pokial od toho neocakavas pokracovanie Unisola. Co je trochu divne ale ako samostatny film to funguje.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, stuntmanMIKE

Lacike

Ale někdy se prostě nemůžu zbavit pocitu, že si zbytečně přísný. Jinak já jsem zase opačnej extrém já jsem na ty ultra hardcore trashe je tu hromada filmů co mají hodnocení 20% a míň a já jim v klidu napálil 3 nebo 4* já mám rád prostě extrémně špatný filmy tak špatný až jsou dobrý :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

Pokial toto dopadne ako Blizhniy Boy, tak som si fakt isty, ze sa to nebude pacit ani tebe.

Ten film bol taky nijaky. Bralo sa to prilis vazne, skoro az seriozne a fakt sa tam skoro nic nedialo. Vsetky tie hviezdy sa tam mihli aby si mohli pokecat. Ucast v akcii - nula bodov.

Lacike

tak ale ono nahnat do klietky par nehorcov, ktori sa vedia bit nie je ziadna veda :))) A toho UNISOL budem robit, ze som prehliadol :)))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Ale obcas som. Forced to Fight som dal 3*, co je dokonca viac ako si dal ty. :)))

Ale inak akcne becka mam rad, ale to ze maju rozpocet ktory by v kinoblockbustery nestacil na jedlo neznamena, ze to musia byt nutne horsie filmy. Undisputed 3  je totalna pecka ktorej som dal 5* a pritom to stalo par dolarov. Alebo Universal Soldier 4 je tiez slusna pecka.

Takze az taky velky pesimista nie som. ;)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Wacoslav1

vegetol.mp

Jasne... len vravim, ze ak to nebude mat vyslovene debilny scenar a bude to spravne drsne, tak to nemusi byt zle. Bad Country som dal len ako priklad kvoli tomu, ze to tocil novacik a nebolo to zle... kazdopadne uvidime... najviac sa tesim na Bauera. Posledne mi zdvihol naladu v Breaking Bad kde hral sefa kartelu a sedelo mu to kurva moc...

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

:-))) Tak on má na profilu, že je fanda béček, ale není k těmto filmům shovívavý... To moc nechápu k těmhle filmům musíš být vždy trochu shovívavý a hodnotit je trochu jinak než něco co má rozpočet 100 mega. jasně, že tyhle filmy mají svoje rezervy a nejde je hodnotit objektivně to by ses skoro nikdy nedostal přes 2* že jo.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Lacike

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Laco je hroznej pesimista. Dokonce si myslím, že kdyby někdy vyhrál 100 milionů ve sportce, místo aby se radoval, začne si hledat bulku na koulích, jestli nemá rakovinu:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

stuntmanMIKE

Ale všimni si zase, že Lacike je tu co se béčkových filmů týče totální pesimista větší tu snad neexistuje :-(((

Sorry Laco musel jsem si rejpnout :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp , Lacike

serete ma :))... trosku optimizmu... je jasne, ze tito hjerci uz nikdy nebudu kopat prvu ligu (aj ked niektori na to mali), ale nieco taketo nemusi dopadnut uplne na hovno... Zoberte si takeho Bad Assa alebo Bad Country... nic velke a pritom to potesi...

na příspěvěk reagoval AD P, Wacoslav1, vegetol.mp

Lacike

ale ved pozri ja od toho necakam nic vazne... drviva vacsina obsadenia tu ma tazko po 50tke... takze cakam skor akciu v streleckom style... popritom nejaku tu cez hubu... a ak to bude mat aj nejake krimi/thriller prvky... a nebude tam tupy dej jaxvina tak sa celkom tesim... od rezisera vela necakam... ale ponat to triezvo, tak to nemusi byt az taky pruser...

stuntmanMIKE

Obcas mi herci pripadaju ako bezdomovci, ktori su radi, ze im da niekt najest a tak sa zbehnu na jedno miesto, kde ich nahodou niekto 90 minut nataca a potom to hodi na net ako najnovsi blockbuster.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

Pozri si casting Blizhniy Boya. Tiez je dost hviezdny. Dokonca sa tam mihne na minutu vo flashbacku Bolo Yeung. Zhodi tricko, ukaze prvotriedne cecky, ktore mu stale môze zavidiet vela zien a to je vsetko. :))

Lacike

aj reziseri sa zlepsuju... pozri na Waxmana... toto si pozriem ako guilty pleasure uz len kvoli Bauerovi, Kilpatrickovi a Grunerovi.... :)) to nemoze byt zle... len nech to neposeru nejakou prehnanou vaznostou a budem sa kochat...

na příspěvěk reagoval Lacike, Lacike

AD P

AD P (hodnocení, recenze)

Nooooo. KOVE, TAGAWA, DACASCOS, KILPATRICK.........tak dufam, ze toto naozaj vznikne !

stuntmanMIKE

No neviem, neviem. Predchadzajuci film tohto rezisera Blizhniy Boy bola chujovina a hralo tam tiez dost znamych xichtov, ktore sa tam len na chvilu mihli a vo filme sa az prilis kecalo a akcnych scen bolo minimum.