Diskuze

stuntmanMIKE

Ale no jo kurva u Gaunerů jsem zvyklej na původní cz dabing kterej je, ale naprosto luxusní. viděl jsem to i v origo znění, ale titulky stáli za píču :-(((

Wacoslav1

ty vole Waco rves mi koule... Pan Svetly ??? co to kurva je ? To je Mr. Blonde.... inak dobreho psychaca hral aj v Uteku do Mexika ... comu si dal az 1* Waco... :)) a pritom taky dobry film... lepsi jak original s McQueenom...

na příspěvěk reagoval Lacike, Lacike, Wacoslav1

Wacoslav1

A pritom si Madsen zo zaciatku o Gauneroch nemyslel nic dobre. Az potom, ked videl aky to malo uspech u divakov, tak otocil a naucil sa mat ten film rad. :)

Lacike (hodnocení, recenze)

Madsen je podla mna solidny herec a keby sa staral o svoju karieru, tak by to niekam dotiahol. Ale on to ma fakt v pici. Keby nebolo Tarantina, tak ho maju v pici aj divaci.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Budeš jenom štěkat pejsku nebo budeš i kousat? Touhle rolí si na sebe ušil bič. Pana světlého už stejně v jeho kariéře nic nepřekoná, ale jinak celkem sympatickej drsňák se slušným charizma. Já ho mám taky celkem rád.

vegetol.mp

ja som ale aj niekde cital o nom, ze jemu je to uplne jedno v com hra. On nikdy nebol typ na tahanie vlastnych filmov...vzdy bol nejaka vyrazna vedlajsia postava. To mu sekne. Teraz ho zase Tarantino obsadil do Hateful eight... on sa hodi na role drsniakov a tak, ale vyslovene zaporak...co ja viem. To si neviem predstavit. Skor nejaky antihrdina.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Ono by stačilo, kdyby někdo dokázal využít jeho potenciál. Když se podíváš co točí, většinou jsou to levný digitální sračky. Kdyby ho někdo obsadil třeba jako záporáka do filmu s Lundgrenem, určitě by neprohloupil.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Bohužel v poslední době se mu moc nedaří. Hraje důležitý vedlejší postavy, kdy se všechno natočí za pár dnů, dostane šek a rychle domů.

vegetol.mp

toz to tiez nevyzera zle, ale... ako mam rad Madsena tak ho aj rad nemam :)) on hra bud vo vybornom filme alebo v sracke... nejaku strednu cestu moc nevedie...

Lacike

No jo tak v tomhle směru jsem asi fakt zaujatej. Já zastávám totiž názor, že Lundgren vypadá vždycky dobře i kdyby měl na sobě oblečenej pytel od brambor :-)))

Wacoslav1

Icarus. Hm. Tam neboli skoro ziadne akcne sceny. To na akcnych filmov fakt neznasam. Parkrat tam niekto po niekom vystrelil a Lundgren tam niekoho obcas mucil. No dobre bolo to obcas brutalne, ale to je pre mna malo.

Ale Puncture Wounds je teda este o level horsie. Uplne to zabili tou sialenou parochnou u Lundgrena. :)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Tak sorry, ale mě se ty bitky v Puncture Wounds celkem pozdávali byli drsný surový každej tam jebete do toho Cung Liho jakej to je trapák, ale podle mě není v soubojích vůbec špatnej a Dolph tam byl správně skaženej zmrd co klidně nechá ťamanovi pro výstrahu upálit celou rodinu mě ten film přišel v poho kdybych to měl srovnat s tím v čem Dolph hrál v poslední době tak mi to přišlo o třídu lepší než např Ambushed nebo Legendary tomb off dragon. Za tím si stojím. Já zase třeba nepochopím tvůj odpad u Icaruse jako neříkám, že to byla nějaká super pecka ale odpad??? To si dost ustřelil řekl bych.

stuntmanMIKE

Podla mna v Undisputed 3 dokonale funguje aj ta omacka medzi bitkami. Je to proste arenovka, tam ziadny zlozity pribeh netreba. Ale ta jednoducha vata funguje dokonale. Dokonca aj ten flashback pocas zaverecnej bitky. Adkins si spomenie na mop, spusti sa super pesnicka a Adkins sa vzchopi a natrepe zaporaka do gulicky. Normalne mam pri tej scene zimomriavky. Proste dokonale. :)))) A ze vraj si neviem vychutnat videobecko. Som viac dojaty jak pri nejakej oscarovke.

Wacoslav1

No ja neviem. Puncture Wounds si dal 3*. To muselo byt len za ucast Lundgrena. Inak si to neviem vysvetlit.

Ked vymenim Seagala za Lundgrena tak si uplne ako sniper. :)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Heh, ale nedávám 3* těm kokotinám ze Seagalem :-))) I Lundgrena umím odfajčit pokud vidím, že hraje v totální mrdce. Sniper jenom vidí Seagala a už pálí minimálně 3* :-)))

Lacike

akoze Undisputed 3 som dal 4 alebo 5 hviezd aby sme sa chapali... ale ten pribeh velka veda nie je... a pomedzi bitky je to calamada a riadna, ale uznavam, ze choreografia je velmi dobra aj ked ma trosku srali zrychlaene zabery ako v starycgh HK filmoch... ale uznavam... kvalitu to ma... A unisol... kaaamo... dal som tomu 2 s tazkym srdcom kedze mi volakto odporucil, ale to bola picovina... tie Van Dammeove tripy to malo byt co ? ta myslienka mi uplne unikla...

Lacike

S Unisolem4 souhlas. Problém je v tom, že lidi nedostali co chtěli tak to odjebali a přitom to kromě bitek má i příběh jak sviň výbornou atmosféru parádní střih a kameru mě se to taky pozdávalo.