Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vypadá to jak nějaká podivná reality show. Nemůžu se toho dojmu zbavit. Snad to bude aspoň trochu tak blbý, že to bude zábavný.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Zdá se mi to, nebo 1:53 je záběr z honičky vrtulníků ze Smrtící epidemie? A Madsenovo jméno mají špatně:)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Tak bude to céčko to je jasný. Většina aktéru tohoto filmu je holt níž než Stevo Mámrádburgery Seagal :-)

Wacoslav1

Nepochopil som o co tam pôjde a ani to nechcem pochopit. Na filme ma zaujalo herecke obsadenie, ale po trailery sa na film vykaslem.

Vtipne je, ze ak by tam namiesto vsetkych tych zabudnutych ceckarov hral Seagal, tak na to kuknem. Holt aj tryznenie musi mat nejaku uroven. :)))

Lacike

Co myslíš, že to bude? Na mě to působí jak nějaká reality show či co. Každopádně taky nebudu úplně jásat, páč režisér tohohle filmu už dostal k dispozici podobně "hvězdný" béčkový obsazení  a dosral to. Každopádně na to mrknu. Pro trasháka mýho kalibru se jedná o povinnost :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Pri takom skvelom obsadeni som od toho ocakaval zabavne akcne becko, ale vdaka traileru vidim, ze to nie je film pre mna.

Zase daka pseudoreality chujovina v ktorej sa vsetky tie hviezdy mihnu na par sekund.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak to vypadá zajímavě :-) Akorát jsem teda zvědavej jak chtějí nacpat tolik ksichtů do jednoho filmu...

AD P

AD P (hodnocení, recenze)

To radšej nehovor, lebo o chvíľku daktorý dokvitne. Inak vám chlapci niekedy závidím že ja to musím všetko z dabingom či titulkami, keďže " ingliš-lengvič" neovládam. Ovládam 3 jazyky, ale "anglák" to nie je.

Lacike

Laco: najprv som videl dabing... a vravím v tom Pulp Fiction to nie je zlé a stými hláškami súhlasím, ale aj napriek tomu budem tvrdiť, že originál je originál. :))

Vegetol: Stiahnem, ale potreboval by som, aby mal deň 30 hodín, aby som všetko stíhal čo chcem vidieť :)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nic chlapi odebírám se do postele a sám. Ještě zakouřit si vychcat se vyhonit znáte to :-) Jenom musím říct jakou tu máme super diskuzi když sem nelezou žádný murárové ,bludmani a podobný existence. měli by jsme změnit taktiku a začít se vykecávat jenom na profilech těhlech béčkových filmů o kterých zdejší lůza nemá ani ponětí. Super pokec díky za něj.

na příspěvěk reagoval Martin741

vegetol.mp

Mno radši bych mluvil za sebe :-) A když mrdáš přes gumu, tak tě nemůže potkat to neštěstí, že se za nějakej čas dozvíš, že si se stal šťastným otcem :-)))

stuntmanMIKE

A kedy si videl Pulp Fiction s dabingom? Az potom, co si to videl v originaly?

Podla mna je dabing skvely aj v tom, ze upravuje a meni originalne dialogy, takze si mozem skvely film vychutnat dvakrat.

Vdaka tomu vzvnikaju nove hlasky ako: Já jsem uši, a ty jsi až po uši v hovnech.

stuntmanMIKE

Jasný každej podle svýho gusta. akorát to hejtování dabingu jenom z principu se mi nezdá, páč z dabingem to máš jako se vším, že jo dá se udělat dobře nebo se dá zkurvit.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

nie nie nesuhlasim... videl som Pulp Fiction s dabingom, ktory je celkom znesitelny po tejto stranke, ale pokial vies po anglicky, tak ta nijako neoslni... v tomto ma nepresvedci nik. Fuck ma tiez vela vyznamov... zalezi ako to pouzijes...

Wacoslav1

a dakedy ani titulky nemusia byt, ze ? :))) akoze stary dabing je to s cim si prisiel ako s prvym do kontaktu ako zasran... takze je jasne, ze k tomu mas sentimentalny vztah a mam ho aj ja... nic to vsak nemeni na fakte, ze original je original. A dnes uz iny film ako Posledny skaut s dabingom ani nepozriem...

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

stuntmanMIKE

Počkej neblbni Majku V tomhle je prostě čeština bohatá řeč Angláni mají na všechno Fuck my máme zmrdy, čuráky, kriply atd atd. samozřejmě nesmí se to překládat jako sakra nebo do prčic :-) Ale Gauneři jsou jeden z filmů kde se fakt v tý kreativitě a originálnosti nadávek doslova překonali. Já to viděl i z titulkama a ty byli neodpustitelně vyměklý to mi fakt úplně vyjebalo dojem z toho filmu.

Lacike

Jako já už dávám dneska taky vesměs přednost titulkům, ale na ty starý vesměs původní vhs dabingy prostě nedám dopustit. Na tom jsem vyrostl a neumím si představit, že bych ten film viděl a slyšel jinak.

Lacike , vegetol.mp

Laco: nevidel som dabing Gaunerov nikdy... absulutne som proti dabingu pokial ide o film, ktory sa hemzi "fuckovanim"

Vegetol: To som nevidel, ale predsa len mi nepride ako tahun. Pre mna je silna vedlajsia postava, ale tahat nejaky ackovy film si ho neviem predstavit.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, vegetol.mp