Reklama

Reklama

Kukuřičné děti 6: Návrat Izáka

  • USA Children of the Corn 666: Isaac's Return

VOD (1)

Obsahy(1)

Přešlo mnoho let od hrůzných událostí v kukuřičném poli v Gatlinu, kde sekta zfanatizovaných dětí pod vedením Izaka naplnila kult lidských obětí. Teď nastal čas, aby se setkaly děti těchto dětí a jejich osud se naplnil... Hannah Martinová se po letech vrací do Gatlinu, aby našla svou matku, která ji kdysi poslala pryč. Najde zde podivnou komunitu lidí, která vznikla pod vlivem dávných událostí. Mnozí věří Izákovu proroctví: když se prvorození potomci prvních dětí kukuřice setkají, dají život nové lidské rase... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

Tsunami_X odpad!

všechny recenze uživatele

Myslíte, že mohou mít děti kukuřičných dětí nějaké děti, aneb vítejte do oceánu nudy a nechtěné trapnosti. Nejsem žádným příznivcem této série a abych se přiznal, je toto vlastně první díl, který jsem viděl. Každopádně člověk od samostatného filmu čeká, alespoň nějaké to naznačení souvislostí či vztahů, jelikož může dojít k situaci, že absolutně netušíte na čem jste a o co jde. Zde si lze pomoct jedině internetem, prostudovat si ploty minulých dílů a směle si pustit tuhle bejkovinu. Jenže tohleto bohužel žádná bejkovina není. Hlavní protagonistka přijíždí do liduprázdného města, trpí halucinacemi, vizemi a zřejmě i demencí, což se dá vyčíst z jejího klasického „teens-kill horror“ chování. Ten zlomyslný Izák, který se po mnoha letech probírá z komatu je vlastně dosti legrační pouťový lilipután, který vystraší tak maximálně onu zmíněnou kukuřici. Na druhou stranu je prakticky jediný (nechci prozrazovat vskutku geniální pointu), kdo se dokáže chopit čehokoliv a uskutečnit akci. Bohužel té je tu vskutku malinké množství a tudíž se naprostou většinu času nudíte, jelikož ke zlomyslnému pochechtávání tomu přece jenom něco chybí. Ale Izák je rozkošný....ťuťu ňu’nu ()

jurasino 

všechny recenze uživatele

Tak tento díl se podle mě mimořádně povedl a řadím ho jako druhý nejlepší po jedičce. Opravdu mě tento film překvapil a nechápu zdejší hodnocení, přijde mi poněkud nízké :) Vrátil se zde zpět Issac z prvního dílu a dokonce se zde objevil i "He who walks behind the rows" v lidské podobě (samozřejmě trošku abstraktní) tudíž naprostá spokojenost ()

Reklama

petero odpad!

všechny recenze uživatele

A toto bolo čo? Totálny chaos záberov, všetky postavy sa zjavujú znenazdajky ako duchovia, keď sa niečo začne diať zrazu je z toho sen, takže sa vlastne nič nedeje, kukurica je opäť nečinná, nič, nuda. Napriek krátkej dĺžke nedopozerateľné, mal som už hodinu za sebou keď ma z toho utrpenia vyslobodil sladký spánok, keď som sa zobudil ani počítač to nezvládol prehrať do konca, vyhodil error... dobre a teraz k návratu Isaaca (i jeho predstaviteľa) z jednotky - Mr. Bean v horore. Deťom kultu začne šéfovať 35 ročný kripel, vyzerajúci na 50!!! Totálne porušenie pravidiel. Totálny odpad!!! Choďte do p...! ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Když jsem film poprvé shlédl byl jsem rozhodnutý dát co nejmenší hodnocení, protože až na pár scén a momentů se mi šestka zase až tak moc nelíbila. Jenže to jsem ještě netušil co přijde v sedmičce a tak jsem rázem přehodnotil svůj původní úmysl a pustil si snímek znovu. Během toho jsem si uvědomil kam až tahle série dokázala spadnout a po slabé dvojce, směšné trojce a nepochopitelné pětce jsem byl vlastně rád, že jsem mohl znovu vidět Isaaca a i když už to nebylo ono dám přece jenom 50%, protože tohle byl pánové i dámy poslední záchvěv Kukuřičných dětí a to co následovalo potom byla přímo katastrofa. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V roku 1984 bol natočený snímok "Kukuričné deti". Je to filmová adaptácia rovnomennej krátkej poviedky amerického spisovateľa Stephena Kinga, ktorá pochádza zo zbierky Nočná smena. Je tam jedna z najlepších. Jej filmová podoba však nie je moc podarená. Je hodne vidno, že sa jedná o nízkorozpočtový film. No i napriek tomuto nedostatku to naštartovalo dlhú sériu filmov, ktoré boli voľným pokračovaním pôvodného Kingovho príbehu o vražednej sekte detí z malého mesta Gatlin. Neboli to žiadne horrorové klenoty, s každým dielom to naberalo klesajúci trend, ale dalo sa na to pozrieť. Avšak časť s poradovým číslom šesť, ktorá nesie názov "Children of the Corn 666: Isaac´s Return", je už fakt na hrane odpadu. * ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • John Franklin (Isaac) je jediným hercom, ktorý si zahral vo viac ako jednej časti série. Prvá časť bola dokonca jeho filmovým debutom. (beso74)

Reklama

Reklama