Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film o roli lhaní ve vztazích a životě. Mladý Gilby se ocitne ve spletité síti lží, protože přiznat pravdu je těžké a ještě těžší je přijmout ji... Gilby Smalls prožívá krizi. Právě ho vyhodili z práce, při požáru přišel o byt a přítelkyně mu dala kopačky. A to je teprve středa. Nyní, ve zralém věku třiceti let, je nucen nastěhovat se k May, jeho muži posedlé matce. Toto je poslední kapka. Gilbyho život je ponurý, dokud ho nejlepší přítel Kevin nezatáhne na rodinné setkání, kde potká Rachel, Kevinovu velmi krásnou, ale vdanou sestru. Rachel je přesně to, co Gilby potřebuje, aby dostal svůj život na správnou cestu. V zoufalé snaze zapůsobit na ni Gilby začíná splétat síť lží; jednu větší než druhou. Až po uši v lepkavé bryndě je Gilby nucen čelit nepříjemné pravdě o sobě, než najde cestu ven. (JOJ Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (4)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Celkom vtipná komédia, ktorej v závere dochádza dych a samotné zakončenie filmu je úplne o ničom, bez nápadu. Treba však povedať, ze tu vyšlo veľa vtipných scénok a nikdy sa neprešlo za nejakú čiaru či do nechutností. Potenciál bol vyšší, než to dopadlo. ()

Benny6 

všechny recenze uživatele

Vzdal som to po úvodných 10 minútach.Pôvodne som si myslel,že je to životopisný film o Oscarovi Pistoriusovi. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nejlepší jsou tu 36letý sympatický Fran Kranz (Gilby) a přitažlivý Zebedee Row nezjištěného věku (Calvin, který chodí s Gilbyho bejvalkou). Jinak ani nevím... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama