tvoritel

Po shlédnutí filmu může zaznít: Aktivistický. Feministický. Hloupý. Mně přijde: Laskavý. Nadchla mne třeba scéna: Představíme se za  deset vteřin nebo výrok: „Rozhodně si myslím, že je to super nápad jít na první rande na pohřeb.“  :o)  Jo – vše končí tak šťastně, až z toho trochu bolí oči, ale to k tomuto typu filmů patří. Nebo ne? Jde možná i o jisté generační pošťouchnutí – staří sice patří do starého železa, ale mají to, co mladí nemají: nadhled a zkušenosti. Ono to tak zkrátka je. Pokud mi tam něco vadilo, tak to byly víceméně stále stejné De Nirovy úšklebky. Ale to už jiné nebude, jinak mi přišel dobrý. Film celkově: Poklidný, vlídný, s předvídatelným koncem… leč rozhodně přívětivý a po vyblázněném pracovním týdnu se ke zhlédnutí hodí. ()

HarryCameron

Tento film som si šiel pozrieť bez nejakých očakávaní. Bolo to celkom príjemné,dokonca som sa aj párkrát zasmial. Paradoxne, jedna z najvtipnejších scén sa odohrala na pohrebe - áno tá so vztýčeným prostredníkom :) ( sranda, ze aj starí ľudia ešte dokážu byť nadržaní a žiarliví  . . . ). Každopádne, povedzme si úprimne, polovica vecí by sa v skutočnom živote udiala len sotva. Za mňa sa jedná o ľahší nadpriemer. 65% ()