Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

BoJack označí vojáky za „šmejdy“ a rázem je středem pozornosti celonárodních médií. (Netflix)

Recenze (10)

panki9922 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You know what the problem is with everybody? They all just want to hear what they already believe. No one ever wants to hear the truth." Skvelo vypointovaný diel. Kritika McDonald's, oslavy vojakov ako automatických hrdinov, hatingu za to, že niekto povie unpopular opinion even if he's right a i. Navyše seriál perlí slovným hračičkami a sú skvelé. Zatiaľ ma Bojack veľmi príjemne prekvapuje. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodně lepší než pilot - a to ve všem. Už to není tak nevtipné, otravné a nudné, tohle je dokonce i chvílemi chytré a mělo to co říct, takže by z toho seriálu možná nakonec mohlo něco být... Uvidím, snad se to nepokazí a kvalita půjde nahoru. 3* ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Líbí se mi ten nápad, jak nechali zvířatům jejich uhh přírodní instinkty(?), takže tam nejsou jenom tak pro odlišení od ostatních sitcomů a nechovaj se úplně jak lidi.. no zkrátka chci říct dobrý zaměření na detail. Každopádně tahle epizoda mě moc nechytla, ale seriál má skvělej potenciál, takže doufám, že to neposerou a bude to víc hilarious. :D Hodnocení: 6/10 ()

Galerie (1)

Zajímavosti (6)

  • V čase 12:58 můžeme vidět obraz zobrazující pět tančících zvířat. Jedná se o upravenou verzi obrazu „Tanec“, který namaloval francouzský malíř Henri Matisse. (Shizle)
  • V čase 9:27 můžeme vidět obraz zobrazující Bojacka, jak plave v bazénu, mezitím co ho druhý Bojack pozoruje. Jedná se o referenci na obraz anglického malíře Davida Hockney s názvem „Portrait of an Artist“. (Shizle)

Reklama

Reklama