Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

BoJacka přitahuje jediná žena ve městě, která ho vůbec nezná (protože byla v kómatu). Todd si otevře zábavní park. (Netflix)

Recenze (7)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Potom, co jsem si říkala, že BoJack Horseman už po takovým skvělým rozjezdu v podobě prvního dílu druhý série nemůže bejt lepší, přišel druhej díl a ono je to pořád čím dál tím víc zábavnější! Samozřejmě každej díl se moje emoce mění tak rychle jako zkáza Toddova Disneylandu, a jestli budu mít někdy mentální zhroucení, obviním z toho tenhle seriál. Bohužel musím přiznat, že jsem nejspíš masochista a opravdu si každou sekundu tohohle sitcomu řádně užívám. Hodnocení: 10/10 ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

BoJackova nová sovička příjemným zpestřením (snad tohle není jako od zoofila), což vylepšilo můj už tak dobrý dojem z této epizody. Emoční výkyvy na trase Todd - Mr. Peanutbutter nebyly úplně pro mě, ale že bych si tím nějak epku znechutil, to ne. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (13)

  • Pieseň Richieho Valensa „La Bambi“ je odkaz na film La Bamba (1987) a takisto aj na Bambi (1942). (Pat.Ko)
  • V epizóde zaznela veta: "It's nothing personal, it's just good business." ("Nie je to nič osobné, je to len dobrý biznis."). Je to odkaz na film Krstný otec (1972). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama