Reklama

Reklama

Kriminálka: Oddělení kybernetiky

(seriál)
  • USA CSI: Cyber (více)
Ukázka z filmu 4
USA, (2015–2016), 21 h 59 min (Minutáž: 40–44 min)

Hrají:

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(31)

Nový tým FBI vedený speciální agentkou Avery Ryan (Patricia Arquette) se vrhá na řešení případů z oblasti kyberzločinu. Mezi spolupracovníky patří otec-samoživitel a bývalý speciální agent námořnictva Elijah Mundo (James Van Der Beek), odborník na hackerství Daniel Krumitz (Charley Koontz), bývalí hackeři  Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) a Brody Nelson (Shad Moss) či zástupce ředitele Simon Sifter (Peter MacNicol). Jejich úkolem je řešit všechny vraždy, sexuální přestupky či vydírání prováděné s pomocí internetu, kyberkrádeže, hackerské útoky a další podobné případy spadající do jurisdikce FBI. (AXN)

(více)

Videa (15)

Ukázka z filmu 4

Recenze (25)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilotní epizoda se může pochlubit slušným numerem sledovanosti v podobě téměř jedenácti milionů diváků. Bude zajímavé sledovat, na jaké cifře se nakonec toto číslo ustálí, je ale myslím jasné, že se nám tu rýsuje další v podstatě nesmrtelná CSI řada. Na znělku si žrouti programů v Americe jistě rychle zvyknou, hrdinové jsou sympatičtí tak nějak napůl. Seriál by mohl s prstem v nose táhnout van der Beek (Dawson), jehož neotřelý policejní kukuč je radost sledovat. CSI: Cyber žádný zázrak není a díru do světa díky svým kvalitám neudělá. Pravda ovšem je, že se u ní po práci krásně relaxuje a v jejím úvodu ještě není tak urážlivě hloupá, jako poslední řady trapné původní CSI s Tedem Dansonem. Za první epizodu tedy zatím zasloužený průměr. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku jsem to ze zvědavosti sledoval, i když mne iritovala ta umělohmotná přestárlá barbie, co vede celý vyšetřovací tým, tváří se jako by spolkla všechnu moudrost světa, a přitom plácá děsné nesmysly a nikdy nepřispěje k vyřešení čehokoliv - vlastně jednou tuším ochrání dítě. A samotné ty případy, kdy vám můžou hacknout kreditku přes nabíječku mobilu, nebo kdy je svědkem vraždy robotický vysavač nebo čip v panence, kterou dokonce někdo hacknul... jako sorry, pohrdání divákem odtud až potud. ()

Reklama

numan 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od místních krasoprdů si nemyslím, že Kyberkriminálka je špatný seriál - pokud jí bereme jako science fiction, což místy taky bezesporu je. Největším failem téhle TV show je naprosto příšerná Patricia Arquette s vizáží Rusalky, věrohodná a realistická asi zhruba jako víla zubnička z nějaké mangy - kožená až dřevěná a prostě neuvěřitelná. Další mínus - ne moc povedený pilot, který spoustu ovcí odradil, od druhého dílu už je vše OK. Nejsem ajťák, takže nemůžu posoudit nakolik jsou jednotlivé epizody stravitelné pro odborníka, ale jsou zábavné a svižné - přesně jak mají podobná dílka být. Hezký koment od bestlamy - pobavil. :-D ()

Ivoman 

všechny recenze uživatele

Bohužel dost přehnané. Seriál jakoby by vypadl z roku 2040, kdy všichni všechno ovládají přes net a všichni všechno sdílejí přes net. Něco jako Rychle a zběsile 8 kde najednou desítky aut šlo hacknout během pár vteřin. :-) U nás jich hacknou v roce 2040 taky jen pár desítek, ale v celé republice. :-) Škoda že Patricia Arquette nevystupovala přímo jako přeřazená policistka z Miami. U Ted Dansona to šlo ho přeřadit z Vegas do Kybernetiky. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Vlastně úplně nerozumím tomu konceptu (ale je fakt, že jsem již nějakou dobu jiné CSI seriály nesledoval). Základ se snaží být realistický. Vyšetřovatelé ale občas mají postupy z ranku sci-fi a jindy zase nesmyslně zjednodušují, aby danou zápletku pochopil i ten naprosto největší ňouma, co má ještě mobil na tlačítka. Upřímně jsem to po prvním díle vypnul a na seriál si vzpomněl až ve chvíli, kdy ohlásili druhou sezónu. Prázdninové sucho, kdy jsem zkrátka v práci neměl na co koukat u obědů, nahrál tomu, že jsem dal CSI: Cyber druhou šanci. Ne, pořád to není bomba. Ale hodně jsem si (a věřte, že mě to dost překvapilo) oblíbil Avery Ryan. Patricia Arquette mi v té roli prostě sedí čím dál víc a já jí tu kombinaci výborných pozorovacích schopností a upřímných citů VĚŘÍM a rád se s ní u toho oběda čas od času setkám. ()

Galerie (207)

Reklama

Reklama