Reklama

Reklama

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans

(seriál)
  • USA NCIS: New Orleans
USA, (2014–2021), 109 h 8 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Gary Glasberg

Hrají:

Scott Bakula, Rob Kerkovich, CCH Pounder, Daryl Mitchell, Lucas Black, Vanessa Ferlito, Shalita Grant, Necar Zadegan, Zoe McLellan, Charles Michael Davis (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(155)

Obsahy(1)

New Orleans je městem plným hudby, zábavy a dekadence – a rozhodně není bez zločinců! Kriminální drama NCIS: New Orleans sleduje případy lokální pobočky Námořní vyšetřovací služby, která se zabývá případy týkajícími se vojenského personálu. V čele týmu stojí zvláštní agent Dwayne Pride (Scott Bakula), neworleanský rodák, jehož pohání silná touha po spravedlnosti. Mezi jeho spolupracovníky patří nesmlouvavý a pracovitý agent Christopher LaSalle (Lucas Black) a agentka Meredith Brody (Zoe McLellan), charismatická a tvrdá vyšetřovatelka, která v New Orleans po přeložení hledá nový začátek. Pomáhat jim bude také výstřední, ale inteligentní soudní lékařka Loretta Wade (CCH Pounder). (AXN)

(více)

Recenze (22)

Hornet.CZ

všechny recenze uživatele

??% / Prozatím se hodnocení zdržím (viděny pouze dvě epizody 3 řady). Dle mého je New Orleans nepovedený projekt, který z větší části vykrádá původní seriál, postavy jsou až vysoce nesympatické ale jednu vyjímku bych našel, Lorettu Wade, která se mi o proti zbytku seriálu připadá taková nejvíc realistická (hl. mluvou) a proto, že jsem představenkyni Loretty viděl již v hodně seriálech a několika filmech , kde většinou působí vysoce profesionálním dojmem a zde v orleans se jí to jako patoložce skvěle hodí. Co mě ale hodně vadí je řeč postav, které mluví velmi trhaným až nereálným způsobem, jako by při natáčení četli scénář který je zavěšen někde na kulise 2 metry od nich,.... Vzhledem k tomu, že toto není první případ, kde se s tímhle typem řeči setkávám tak v tom zas tak velkej problém nevidim ale problém je v tom, že v předchozích seriálech se toto nevyskytovalo a to už byli dva, ale počkat vždyť se oba předchozí stále vysílají, tudíž to dává smysl, hold se seriál musí spokojit s tím co zůstalo po prvních dvou a jako prozatím poslední to parádně odjebal, o proti LA se děj odehrává v nepříliš zajímavém New Orleans, což taky moc nepřidává, dále se dosti podobá původnímu NCIS akorát v o dost horší kvalitě a s o dost horšími postavami a jako poslední zde zmíním humor který jako by vypadl z originálu a je narozdíl od něj ještě horší a sušší. Ale abych tu jen nenadával, tak je zde mezi díly jistá časová linie, která může trvat i další díl což je zajímavá změna o proti LA a Original. Dále je tu opět jistá originalita dílů ale ta příliš velká není, ovšem dokáže zaůjmout a nejspíše se na pár epizod ještě kouknu. Zatím bych dal 2 hvězdy ale počkám s tím, dokud neuvidim ještě alespoň 3 díly. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

NCIS: New Orleans nabízelo možnost přijít do formátu NCIS s něčím novým a trochu ho osvěžit. O to se ostatně už pokusil spin-off NCIS: Los Angeles. Ten alespoň nabídnul pořádnou akci, když obsadil dva nabušené vyšetřovatele. Jenomže New Orleans chce bejt jako jeho zakladatel. Postavy jsou sympatičtější než v LA. a případy či formát se moc neliší právě od originálu. ALE? Od druhé série dostáváme i pořádnou akci! Je to jako kdyby originál znásilnil LA., čímž zplodil New Orleans. Od obou zmiňovaných má tedy New Orleans něco. Velící zvláštní agent Dwayne Cassius Pride a jeho tým opravdu stojí za 5*. - 100%. ()

Reklama

Harak 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál jsem se opravdu těšil, když ho zmínili v NCIS LA vše vypadalo naprosto v pořádku. Jenže... Zápletka je naprosto tupá, jde odhadnout po 10 minutách, přijde vám normální, že když najdete nohu, tak první co vás napadne je "Není to náhodou kamarád, co jsem ho týden neviděl?" Pak následuje absurdní počítačový software, focení miniaturním kompaktem v laboratoři, vyhledávání obličeje podle karikatury (nikoho nenapadlo tomu umělci říct, aby to nakreslil realističtěji), porovnávání složení černého tetování s modrým inkoustem u tatéra a pak tu máme divnou základnu NCIS, co vypadá jako rodinný dům, výslechovou místnost s dveřmi na zahradu, to, že NCIS vyšetřuje vraždu námořníka, dříve než zjistí, že to byl námořník už pak vypadá jen jako drobný nedostatek. Dávám jednu hvězdičku za to, že tam hraje Scott Bakula a tu druhou, že to má v názvu NCIS. ()

Tempest 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejslabší ze všech námořních vyšetřovacích služeb a hodně slabý seriál i v porovnání s jinými krimi seriály. Čim se tu moc nešetří je americkým patosem ohledně vlajky, cti, státu a ostatně vším, co je s tím pejorativně spojováno. Čeho je jako šafránu, tak to jsou kvalitní krimi nebo akční scény, těch je skutečně sakra málo. Jednou začas shlédnu jeden díl, opětovně se přesvědčím, jaká je to blbost a nechám uležet, dokud na všech programech nejedou ještě větší ptákoviny. Lze doporučit jen fanatickému fanouškovi NCIS, který se rozhodne, na vlastní nebezpečí, shlédnout vše, co je s tímto fenoménem spojováno. ()

eaglestar 

všechny recenze uživatele

Pan Bakulažán byl pro mne divný herec už od dob Quantového zhópnutí. Ale je to NCIS, tak jsem dal šanci. Po prvním dílu říkám: Nemate žadne šantséé. Otravné město plné hnusné hudby, extra černých bytostí, zatím až příliš studiové a hlavně tam všichni (krom toho klučíka, nebo lesbičky, nebo co to je) mluví jak banda dementů s temporomandibulárním problémem. Občas ještě vypustí z té huby nějakou hovadinu v místní hatmatilce a myslí si, že jsou kůl jak prase. Veskrze srajdovitý průměr..... jenže to už dneska je origo NCIS taky (zvlášt po tom šitu co předvedli v S12E01). ()

Galerie (1 410)

Zajímavosti (74)

  • Název této epizody odkazuje na verš z Bible: „Blaze těm, kdo působí pokoj, neboť oni budou nazváni syny Božími.“ (Katka189)

Reklama

Reklama