Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V červenci roku 2009 byl Ben Novack, dědic hotelového řetězce Fontainebleu, brutálně zavražděn. Skandální okolnosti této hrůzné vraždy okamžitě přitáhly pozornost médií a Benova žena Narcy se stala hlavní podezřelou. Ve filmu, který se odehrává na pozadí sluncem zalitého Miami, ve světě peněz, výsad a blahobytu, se ambiciózní dědic miliardového jmění hotelu Fontainebleau Miami Beach Ben Novack mladší (Rob Lowe) ožení s nádhernou striptérkou Narcy (Paz Vegová). Intenzivní vztah obou milenců, mezi nimiž zažehla jiskru vášeň pro fetiš a jiné úchylky, se rychle promění v manželství, které je naplněné láskou, ale zároveň i nedůvěrou. Když je pak Ben nalezen brutálně zavražděn, elita města je otřesena až do morku kostí. Jakmile policie rozplete síť úchylností kolem obou manželů, Narcy se stane hlavní podezřelou. Americká herečka Candice Bergenová se představí jako Benova matka Bernice Novacková, jejíž podezíravost vůči Narcy dovede její bezcitnou snachu k tomu, že ji vlastníma rukama zabije. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Paz Vega je kočka a já jsem ochotná v jejích filmech skousnout leccos. Krásná a zvrácená je ale průměrným thrillerem, který nenabízí nic nového (kromě Paz Vegy, samozřejmě). Rob Lowe coby ambiciózní dědic hraje mizerně a jeho roli jsem mu nevěřila. Fajn byla postava dcery Paz Vegy, která byla jediná méně čitelná. Konec už byl moc přitažený za vlasy - myslím tím hlavně poslední dialog Paz s dcerou. Neurazí, nenadchne. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Paz Vega (nebo dost možná její zadková doublérka) předvede v úvodních pasážích snímku tělo hodné nakousnutí, ale tím to taky všechno končí. Dalo by se říci, že Krásná a zvrácená kopíruje linii představitele jedné z hlavních rolích Roba Lowa...ten si také svých pět minut slávy vybral na začátku kariéry. Jako kdyby "Ivanka" na šňůře od ručního mixéru uškrtila "božského Káju" a tento atraktivní akt byl ke zpracování nabídnut Václavu Chaloupkovy. Levné, upocené, spokojené s málem.....třeba postava hraná zmiňovaným Robem Lowem. Dědic miliardového jmění sbírající batmanovské artefakty, vždyť s tímhle materiálem by se dalo tak krásně pracovat......a to se vůbec nebavím o jeho ničeho se neštítívší milé (Paz Vega) a vlastně celkové samotné story. Za mne odfláknuté......HBO produkce umí lépe. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Co všechno si tahle ženská uměla svlíknout a přitom mi nic neukázat." Tak to bylo poprvé, co mne striptýz dokázal vzrušit. Už taky bylo na čase. Narcy byla zpočátku prostě úžasná a rozumím všem chlapům, kteří by si s ní chtěli zadovádět v peřinách. Nicméně nerozumím žádnému milionáři, který by ji chtěl pojmout za choť. To je nakonec jedno, protože já nerozumím spoustě věcem, ale Batmanův bezpečný sex v neprůstřelné vestě mne přesto hodně pobavil. Na druhou stranu fúrie Narcy byla nesnesitelná, Ben si o cestu do mrazáku vyloženě říkal a specialisté na vraždy byli natolik neschopní, že tento příběh snad skutečně musel napsat sám život. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Filmová výzva v karanténě - oblíbené herečky, Paz Vega. Nejsem si jistý, zda jsem začal krásně, ale zvráceně rozhodně ano. Díky vlastním zkušenostem jsem choval k ústřední dvojici sympatie, byť objektivně se to může jevit sebebláznivější. Paz Vega je rozhodně krásná a její postava naplňovala i tu zvrácenost až do obludných rozměrů. Roba Lowe jsem už dlouho v ničem neviděl, myslím si, že si bláznivého Batmanova fanouška zahral s chutí. Jsou to lepší tři hvězdičky, to že jde o televizní film a jednodušší provedení je očividné. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když se nějaký film jmenuje Krásná a zvrácená není možný, aby neupoutal mou pozornost a ano pánové, můžete si připravit pravačky, protože Pazička tam na začátku předvede své tělíčko a pro fajnšmekry i velmi efektivní práci bičem. Nutno říct, že tam hraje takovou superpíču, že to člověk hned tak nevidí a Bena mě bylo fakt líto, hold my muži jako slabší pohlaví v určitých chvílích nemáme proti ženám šanci. Ovšem co tohle bylo za žánr, místy mě to přišlo jako černá komedie, ale pak na mě tasili, že se to jako fakt stalo, tak nevím. Poměrně výrazný násilný scény přebijí absenci silnějšího scénaře no a Pazička, ta přebijí všechno. ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama