Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

Etherium

Časom uvidíme, či sa to priblíži k SOS a legendárnym scénkam, určite lepšie ako klaustrofobicko-štúdiové Haló, po prvom diele slabšie 4*. Doplnenie: Po 6 dieloch moje hodnotenie sedí, a ak sa seriál udrží (Čo je na markíze otázne- penáze) a vznikne viac dielov, je tu šanca na "SOS 2". (Hesso a Karma vedú). Po 20 dieloch kredenc už klasika a hlavne total najzábavnejší Bukino. ()

lepo

Ak chce niekto posudzovať nejakú hodnotu tejto relácie, tak je zrejme z inej galaxie. Človek vynervovaný, resp. unavený z práce a možno aj z bežných denných prúserov , keď príde domov a pustí si túto psychiatriu, zabudne na všetko.A o to tu tvorcom ide. Jednoduchý, nenáročný, väčšinou primitívný humor. 5 hviezdičiek za úmysel uľahčiť človeku život v tejto práškovej dobe. Ďakujem kredenc a idem sa nabumbať aj s obhrýzenýma nechtami. ()

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

Aljak

Toto VŠETKO už tu raz bolo (teda nie len raz, aspoň už 5-krát), akurát pod inými názvami a s inými účinkujúcimi. Možno sa občas nájde aj niečo, na čom sa dá zasmiať, tak aspoň za to 1*. Ale inak dosť neoriginálne, v podstate všedné. A nechápem načo tam pchajú tú Evelyn - na jednej scénke s kunami sa stavia kariéra stabilnej zabávačky fakt ťažko. ()

ujo_chmel odpad!

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite. ()

• Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)