Reklama

Reklama

Tumbledown

Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Spisovateľka Hannah (Rebecca Hall) sa pokúša preniesť cez smrť svojho manžela, ľudového speváka, keď stretáva Andrewa (Jason Sudeikis), drzého spisovateľa z New Yorku, ktorý má na túto nešťastnú udalosť odlišný pohľad. Táto netypická dvojica musí spolupracovať, dať dohromady príbeh slávneho speváka, Hanninho manžela, a napísať ďalšiu kapitolu svojho života. (Martyska)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (26)

Gaia.M 

všechny recenze uživatele

Ano, ano, ano.. křičím do světa ano, díkybohu, stále ještě dokáží natočit krásný romantický film! Jasně, někdo může vytknout, že víc předvídatelné to být nemohlo, takže jasně, od první minuty víte jak to skončí, ale no a co?! V jistých momentech mi to hrozně moc připomínalo Nevěstu na útěku :D A jak za ním na konci jela, ach, moje romantické srdíčko samou láskou skákalo dojetím :D No ne, opravdu pěkný nenáročný film. Moc se mi líbil, líbilo se mi herecké obsazení, to jak film nijak netlačil na pilu, prostě fakt dobrý. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Konverzačka, ale musím uznať, že strašne zdĺhavá a väčšinou aj nudná. Zopár svetlých momentov, ale inak nič moc. Azda jediné čo mi na tomto filme imponovalo bol Andrewov dôvtip a zopár dobrých dialógov. Ale dokopy nič extra, keďže celý čas sa dokola točilo všetko okolo toho istého, no a ten záver radšej ani nekomentujem... ()

Reklama

Camus 

všechny recenze uživatele

Klasický indie film, ve které komediální část funguje díky vtipným dialogům fajn postav. Filmu podráží nohy hlavně poslední čtvrtina, kterou jsem u podobných filmů viděl tisíckrát, na druhou stranu je na tenhle snímek podivně neorganicky naroubovaná. Jakoby původní verze vypadala jinak a někdo se zalekl netradičního konce a tak rychle napsal a dotočil něco naprosto fádního a neurážlivého. Hlavně mít happy end. Druhá věc, která mi na filmu vadila byla ta "zázračná hudba", která je v konečném důsledku stejně generická jako zbytek filmu. Mám ten hudební směr celkem rád a asi o to víc mě uráží, když mi někdo předhodí líné rádoby líbivé akustické balady zpívané vysoko položeným mužským hlasem jako něco mimořádného. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Pěkná příroda a celkově taková mírně nadstandardní romantika, která mě ale osobně neoslovila tak, jak by mohla. Celý film je ale příjemně nevlezlý, humoru je spíše méně a je poměrně inteligentní. Celé je to postavené na mírně ironických dialozích. Herci v hlavních rolích příjemní a celé je to protkané takovým tím klasickým nádechem indie filmů. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Romantiky o ztrátách blízkých a následném hledání čehokoli, co by nás v životě napevno upíchlo někam jinam, patří k mým nejoblíbenějším a Tumbledown, jako jeden z nejpoctivějších příslušníků tohoto subžánru z poslední doby, mi proto udělal obrovskou radost. Uzavřená Rebecca i nakažlivě entuziastický Sudeikis totiž patří k hercům, kterým ono nenápadné ublížení na duši věřím i v nejpomíjivějším pohledu. A Daniel Hart by to při troše štěstí mohl se svými náladovými soundtracky dotáhnout pořádně daleko. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama