Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladá kouzelnice se spolu s přáteli vydává do zaniklého města obrů. Chtějí získat zkamenělé srdce rozlomené na čtyři části. Nesmí dovolit, aby se dostalo do rukou temným silám... Mladá kouzelnice Marek ve starodávném mytickém světě plném netvorů, draků a oblud vládne nebezpečnými silami černé magie a se svou družinou dobrodruhů bojuje proti temným silám, které chtějí ovládnout a zotročit svět. Tentokrát musí odvážná žena porazit legendárního černokněžníka Szorloka a jeho vyslance Kishkumena, který se s armádou netvorů chce zmocnit cizí země a rozšířit v ní hrůzostrašnou nákazu – mor, měnící vše živé na nemrtvé... (TV Prima)

(více)

Recenze (31)

blackJag 

všechny recenze uživatele

Parta pšonků, co má ráda cosplay a dlouhé výšlapy fotogenickou krajinou, si takhle jednou řekla, že to všechno proloží tím největším fantasy klišé a všechno to hodí na dvd. A uvidí se, kdo se chytí :-) Je to přesně tak blbé a odfláknuté, jak by člověk čekal, přitom si nemyslím, že je to blbé a odfláknuté schválně, jen se výjimečně (i když on to zas tak řídký jev nebude) setkalo velké množství lidí, kteří trpí vážným nedostatkem talentu a soudnosti. 15% ()

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Kouzlo jedničky už se trochu vytratilo a i ta hudba už není natolik dokonalá. Pořád si to ale drží jistou úroveň, na kterou většina obdobných fantasy braků nedosáhne. Pořád ti samí sympatičtí herci a pořád to stejné nadšení pro látku. Pocta žánru a všem magorům, kteří mají srdce na stejném místě jako tvůrci. Mě to bavilo, jen bych ocenil lepší scénář. Oproti jedničce opravdu znatelný pokles. Zajímavé je, že ve dvojce mi přijdou obě herečky víc sexy než v jedničce, přitom je to ze stejného roku. Že by jiný maskér? To je to kouzlo filmařiny. ()

Reklama

Tom_Lachtan odpad!

všechny recenze uživatele

První díl byla vcelku neškodná amatérská konina, kterou zaplatili fanoušci pomocí kickstartru.... A druhej díl je de facto totéž, jen s tou neškodností bych si nebyl tak jistý. neboť všechny dialogy z první poloviny stopáže (hodina čtyřicet proč?!) mi způsobovali fyzickou bolest a bál jsem se, že mé uši spáchají harakiry a kladívko prokopne bubínek. Druhá polovina je o něco lepší, ne tedy, že by dialogy byli snesitelnější, ale je jich méně, místo nich je tu sice sterilní a zcela špatná akce, ale dá se přežít a dokonce i za faktu, že se do grupy hrdinů připojilo jakési špičaté ucho s nagelovanejma vlasama (to není humor, opravdu tam je). Znovu pocta dračákům a nejbrakovatějšímu fantasy, znovu špatné. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Jako i amatérština by klidně mohla mít scénář, smysluplný příběh a sem tam dokonce nějaký herecký výkon. Že zde hraje Kevin Sorbo je hodně tristní, přece jen podle mne má mírně na víc. A když nemám na triky, buď je tam necpu, nebo to vymyslím jinak, aby to nevypadalo až tak trapně. To samé bojové scény - když to neumím, a neumím ukočírovat kompars, tak to tam nedávám, ne? Sorry, ztráta času. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Cheesy dialogy, neherecké výkony, ukradené efekty (horizont událostí z hvězdné brány wtf), slabej scénář, kotel stupidních momentů... Je to céčko se vším všudy, ale něčím je mi tahle parta, která na kickstarteru vybrala kotel peněz a za které stihla během dvou let natočit 5-dílnou fantasy ságu, něčím sympatická. Má to slabé momenty a má to kupodivu i docela dobré momenty a je škoda, že se to bere tolik vážně. V humorných pasážích film funguje mnohem lépe. A nevím čím to je, mám slabost pro podobné filmy, kdy malá skupinka lidí (v tomto případě i nelidí) putuje krásnou krajinou. Soundtrack to má též moc pěkný. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama