Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Útěk O. J. Simpsona se stane tučným soustem pro média, která kritizují státní zastupitelství a policii kvůli neschopnosti. Rozlobený státní zástupce Gil Garcetti telefonuje Bobu Shapirovi. Žádá ho, aby svého klienta našel a přivezl na policejní stanici. Shapiro se vymlouvá, chce si zachovat svou pověst. Okresní státní zástupkyně Marcia Clarková je rozhodnutá poslat O. J. před soud. Svědkové si na dálnici všimnou stejného auta, jaké má O. J., a volají na policii. Ukáže se, že O. J. veze jeho dlouholetý přítel a fotbalový obránce A. C. Cowlings, který obdivuje Simpsona natolik, že si pořídil i stejné auto.  O. J. má zbraň a drží ji u hlavy. Zastaví je policejní hlídka, ale nechá je odjet. O. J. je v krizi, tvrdí, že chce být s Nicole a hrozí, že se zabije. Policie zastaví na dálnici provoz a auto sledují policejní vozy i helikoptéry. Průběh sleduje v televizi celá Kalifornie. Lidé stojí podle silnice, mávají a dávají O. J. najevo své sympatie…. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (5)

KarlN 

všechny recenze uživatele

Tedy nevím, jak ostatním, ale mně tohle vůbec nesedlo...pokud je polovina z toho pravda, tak O. J. byl během vyšetřování hysterické máslo, které dost nepřesvědčivě a až trapně, se snaží ztvárnit opravdu hodně patetický Cuba Gooding Jr.,vážně bizarní zážitek. Skutečný případ neznám a kvůli hysterii a předpojatosti veřejnosti vůči státnímu aparátu mě ani nezajímá...tím méně, že i tady je jasně vidět, že rasové neshody a rozkol nezmění zřejmě nikdy nic a vždy se čeká pouze na záminku. Což je trapné už samo o sobě. ()

Reklama

snebka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nudnější díl ve kterém O. J. řešil otázku žít či nežít celých 45 minut. Docela by mě zajímalo jestli ujíždění Clowlinga zvedlo Fordu prodeje jejich (bílého) Branca .. 70/100 ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výrazný sešup směrem dolů. 50ti minutové lamentování o tom, zda si ustřelit hlavu nebo ne není zrovna dobré nosné téma x dílného seriálu specielne s příhlédnutím k tomu, že pistoli v ruce drží extrémně přehrávající Gooding Jr., jemuž patetické pózy nikdy nešly. Dalším dílům se dává šance docela těžko, ale ještě to jde. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Epizóda nesie rovnaký názov ako knižná predloha. (Astonko)

Reklama

Reklama