Melissa McCarthy (Ženy sobě, Drsňačky) září v roli Michelle Darnell, obchodní magnátky, která se kvůli finančním podvodům ocitá ve vězení. Po propuštění chce ihned navázat na své předchozí podnikatelské úspěchy, někteří lidé ale tak rychle nezapomínají a neodpouští. Protože nemá kde bydlet, musí se nastěhovat ke své bývalé asistentce Claire (Kristen BellLedové království, Profesionální lháři) a její malé dceři Rachel. Michelle se ocitá na dně, přesto neztrácí čas a hned chystá plán, jak znovu vybudovat své impérium. Podaří se jí opět získat status jedničky mezi lumpy, nebo ji láska jedné rodiny konečně napraví? (Bontonfilm)

dalziel

Aj keď by sa podľa obsahu mohlo zdať že sa bude jednať o rodinnú komédiu, tak to teda ani omylom. Čistá R-ková jazda pre dospelých ktorá rozhodne patrí k tomu lepšiemu čo manželia Falcone/McCarthy spolu vyprodukovali.A keď už nič iné tak plánovanie a útok na firmu Tyrona (Renaulta) Lenistra bolo božie. Až mi slzy tiekli od smiechu. ()

Superpero

Zajímalo by mě, kdo má být cílovka. Příběh o skautkách dospěláky nebaví, ale děti na to koukat nemůžou, kvůli sprostým vtipům o kouření čůráků. Je to takové odfláknuté. Vztahy mezi postavami tam prostě jen tak bezdůvodně jsou. Napřklad nechápu, proč Kristen Bell a hlavně ta její dcera měli tak rádi Melissu McCarthy, která se k nim chovala jako kráva. Scénář je nenápaditý a tak nějak mě na tom bavila jen ta Melissa McCarthy, která prostě je dobrá komička. A samozřejmě záporák Peter Dinklage. Jenže ten je tam hrozně málo. Ve finále se to docela zvedne a i jsem se zagebil. 50% ()

silentname

Podľa mňa to až taká tragédia, ako to tu zatiaľ vyzerá nebola. Musím povedať, že film má aspoň pointu, vie čo chce povedať a ide si za tým. Je síce pravda, že všetky blbé americké vtípky sa v tomto filme musia objaviť a viete presne ako niektoré scénky budú pokračovať, ale zase tu boli aj scénky, na ktorých som sa úprimne zasmial. Úprimne musím povedať, že keby som si mal vybrať medzi týmto alebo Paul Blart: Mall Cop 2, tak si radšej opäť pozriem Melissu McCarthy v "The Boss." Musím povedať, že aj moja manželka vie byť občas "hangry" a sú tu aj iné momentky, ktoré pobavia. Kristen Bell je dobrá a aj Ben Falcone je vo filme veľmi vtipný a má dobré hlášky. Je ten film kravina? Áno. Pozrel by som si ho znovu? Nie. Je to typický americký výplach? Celkom určite. Ale na to, aby som sa zasmial mi to stačilo a nemyslím si, že je film až tak zlý, ako ho niektorí robia. Melissa McCarthy mala už síce aj lepšie momentky, ale mohlo to reálne dopadnúť aj oveľa horšie. Ale ak chcete podľa mňa komédiu, kde ozaj mala dobré momentky a neskončilo to len v okey kategórii, tak by som asi viac odporúčil minuloročné Spy. Hodnotenie: C ()

bararich8

Já vám nevím, poslední dobou se na nás z Hollywoodu řinou samé nedodělané komedie. Opět tu máme takový nedodělek - místy je to celkem povedené a zasmějete se, ale jindy je to naopak přehnané nebo prostě nefungující a kazí to výsledný dojem, což je škoda. Zpracování a herecké výkony jsou bez problémů, takže další průměr, ale už to začíná omrzovat, 3* ()

Johnny.ARN

Človek sa tu občas uchechtne. Chcelo sa to hrať na niečo motivačné s priesahom do vývoja hlavnej postavy a jej pohľadu na "skutočné hodnoty". Ale prečo, povedzme si? Koho to zaujíma, či ona uznáva ale ni rodinu? Takto prznia finančno-motivačné filmy, robia z nich poslabšie komédie s posolstvom, ale bez trvalého efektu. Tá druhá je len za tie dva krásne dobermany, čo tam boli. 2 z 5 ()

• Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)
  • Natáčení probíhalo v Chicagu (Illinois) a v Georgii na místech Atlanta, Clayton State University v Morrow a na Agnes Scott College na 141 E. College Avenue v Decatur. Natáčet se začalo v březnu 2015. (noelcoward73)