Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Superhrdinka Vixen, vlastným menom Mari McCabe (Megalyn Echikunwoke), bojuje proti zločinu s pomocou schopnosti napodobňovať vlastnosti zvierat. Touto nadprirodzenou silou disponuje vďaka africkému totemu, ktorý schopnosť prepožičiava iba jednotlivcom odhodlaným ochraňovať slabších.
Rovnomenný seriál sa odohráva v rovnakom vesmíre ako Arrow (od r. 2012), The Flash (od r. 2014) a Legends of Tomorrow (od r. 2015). (Chochi)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Celkem klasický a nemůžu si pomoct, ale ohraný příběh o tom, jak se zrodí hrdina. Tohle má něco ze Storm, něco z Black Panthera, akorát je k tomu přidána magie, nebo něco takového. Hlavně že má hrdinka cool jméno. Nepřináší to nic nového a není to ani moc zábavné, hlavně že se tam objeví nějaký známější superhrdina. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Tak po finále musím jít s hodnocením dolů. Na to, jak to CW propagovala je to opravdu slabé. Děj nic moc (co taky čekat, když trvá celý seriál něco přes půl hodiny). Animace docela ujde, ale to je tak všechno. 40 % ()

SamVimes 

všechny recenze uživatele

Vixen se může chlubit obstojnou animací, příliš nezaostává za standardy, na něž jsme zvyklí z direct-to-video DC animáků. Podstatně víc to bohužel skřípe po scenáristické stránce, příběh je převážně směsí obvyklých klišé superhrdinských originů. A to už se prostě po všech těch Spider-Manech, X-Menech a marvelovkách okoukalo. Co naopak komiksového fanouška rozhodně potěší, je hostování Flashe a Arrow i s jejich vědeckými pomocníky a hlavně dabing příslušných televizních hvězd. Vixen není žádná pecka, kterou byste nesměli minout, ale taky není špatná. Jestli vás baví nenáročné televizní komiksy od CW, klidně si touto websérií zkraťte čekání na další epizodu, vzhledem k rozsahu se opravdu nejedná o žádnou velkou časovou investici. ()

Mouchal 

všechny recenze uživatele

Člověk od toho sice nic moc nečekal, ale i tak po skončení první série je na jazyku patrná pachuť zklamání. Námět hrdinky, která dokáže napodobovat silné stránky všech zvířat působí celkem zajímavě, a propojení s Flashem a Arrowem taky není na škodu, ale celkově to pak za nic nestálo. Animace s dabingem působí ještě dobře, ale vyprávět nějaký smysluplný příběh na slabých 3-4 minutách prostě nejde (navíc upřímně za moc ani nestojí). Tohle lidi zkouknou nejspíš jen díky fanouškovství k výše uvedeným hrdinům, protože jako samostatný "zdroj zábavy" to fungovat opravdu nemůže. 30% ()

Zajímavosti (2)

  • Poprvé se postava Vixen objevila v roce 1981 v komiksovém sešitu "Action comics #521". (Bube1)
  • V roce 2017 se seriál dočkal animovaného filmu. Obě série byly spojeny a byly přidány nové scény, aby byl příběh ucelenější a získal celovečerní délku. (LUKICKK)

Reklama

Reklama