Reklama

Reklama

Muž z Vysokého zámku - Série 3

(série)
Trailer
USA, 2018, 9 h 19 min (Minutáž: 49–70 min)

Tvůrci:

Frank Spotnitz

Předloha:

Philip K. Dick (kniha)

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

Alexa Davalos, Rupert Evans, Luke Kleintank, DJ Qualls, Joel de la Fuente, Brennan Brown, Arpad Balogh, Genea Charpentier, Ted Cole, William Forsythe (více)
(další profese)

Epizody(10)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dynamicka atmosfera, v ktorej sa toho hodne deje a teda niet hluchych miest. Niektore veci sice rusia, ano narazam na gro toho, co je v tomto serialy skutocne sci-fi. ;) Herecky velmi dobre, hoci niektore charakterove twisty som moc nepobral. Niektore osudy su utate, akoby to urobil George R.R. Martin, ale to tomu aspon dava nadych reality. Urcite dam sancu i stvrtej serii. ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnocení třetí série bych rozdělil na dvě části, na první a na druhou půlku série. Ta první mě moc nenadchla. Byla taková mdlá, docela jsem se nutil na ní koukat. Ta druhá byla mnohem lepší, na díly jsem se těšil. Konec série nechal otevřenou řadu dějů, takže je na co se těšit dál. Snad ale nebude čtvrtá série podobná té třetí, kdy se první půlka řady nechala stáhnout do dvou maximálně třech částí. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani třetí série mě nezklamala, pokud nepočítám nešťastnou čtvrtou epizodu. Ta byla naštěstí jen osamoceným úletem tvůrců, kteří jinak zdárně pokračovali v načatém díle, a znovu mě dokázali skvěle bavit. Seriál určitě není určen milovníkům zběsilých akčních scén, tempo příběhu zůstalo i tentokrát spíše pomalé, to mi ale vůbec nevadilo, pokud byl děj nebo rozhovory dostatečně zajímavé, a to naštěstí většinou byly. Opět musím vyzdvihnout herecký výkon Rufuse Sewella, bez něj by to prostě nebylo ono. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opätovne postavené na princípe veľmi pomalého pridávania prvkov, ktoré diváka dokážu navnadiť len v prípade, keď patrí do kategórie "extrémne trpezlivý". Pokiaľ ste panáčik, ktorý túži po okamžitom vzrušení, treba si po dvadsiatej druhej LEO TV pustiť. Túto tretiu sériu by som prirovnal ku kotlíkovému gulášu z troch druhov mäsa. Bez ohľadu nato, ako veľmi sa tešíte nato, ako ho už konečne ochutnáte, musíte tak 4-5 hodín počkať, kým si dáte prvé sústo. ()

jackalsc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Líbilo se mi to daleko více než druhá série. Ale není to perfektní, pořád zde jsou momenty, které jsou velice uspávající, ale je jich méně. Celý tento příběh už táhne jen pár postav a ostatní odpadli. Linka s Childanem, Edem, Frankem a spol je absolutně zbytečná, ne li otravná. Jakýsi naprosto úžasný boj proti systému nějakou čmáranicí, no bóže. Zato Jon Smith,Tagomi a kido San, to jsou naprostí tahouni. Jak by někdo z nich odpadl, celý seriál zase ubere na kvalitě. Himmler je zahrán naprosto úžasně pasujícím hercem. Zdá se mi, že poslední díly TMitHC vždy vytáhnou to úplně nejlepší z rukávu. Dechvyrážející grafická stránka a tempo zrychlené o sto šest. Škoda trochu nevýrazné hudební složky oproti minulým sériím, navíc když je zde tolik dobrých skladeb. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • V této sérii se začala ve velkém objevovat sovětská/ruská vojenská technika. Japonci požívají Gazíky (v jednom detailu v epizodě Sabra, 2018 je dokonce vidět na zeleno natřené logo výrobce). (grovik.net)
  • V epizodě vidíme sovětský tank T-72, vydávaný za německý. (grovik.net)

Reklama

Reklama