Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Julianin pokus o zastavenie nacistov ju dostal do neistej situácie. Himmler a John Smith organizujú honosnú oslavu Roka Nula. Uprostred mnohých úspechov čelí Smith aj neúspechu. Kido sa vracia do San Francisca. Tagomi musí urobiť náročné rozhodnutie. Ed sa vracia do San Francisca a znovu sa spája s Childanom. (Arsenal83)

Recenze (7)

Honza2211 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělý, strhující a dramatický závěr celé série, který je taky jejim nejlepším dílem. Pokud jste se místy nudili během sledování celého seriálu, tak tento závěr Vás příjemně překvapí. Jasně díl nebyl dokonalý, ale jde o to jaký měl námět, myšlenku, zpracování a nápad. Alexa mě naprosto přesvědčila a konečně ji taky dali trochu větší prostor než obvykle. Nacistům se povedl průlom tunelem do paralelního Vesmíru, který byl překvapivý, šokující.a nečekaný. Zároveň tam nechyběli určité spirituální a psychologické prvky, které přesně zapadly tak jak měli. Při vyhlášení roku "nula" Nacisti pořádně řádili až z toho šel strach. Jasně, že nejsem na jejich straně tak proto byl úplný závěr taky tak výborný. Za mě 100%. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ale jo, nechali. I závěrečná epizoda byla plná zajímavých rozhovorů a událostí a říšský stroj pro ovládnutí světů mi silně připomínal Projekt Perčorsk z Lumleyho série Nekroskop (pozor!!!- jde o knižní sérii). Zarazilo mě, jaké nasazení si od říšských sil vyžádala likvidace jedné postarší Francouzky:-) ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Se závěrečnou epizodou jsem spokojen. Její děj a spád se mi líbil, akorát mě zklamaly první díly série. Nicméně měli jsme možnost vidět show a řadu momentů, které budou určující hlavně pro další sérii. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekal jsem lepší závěrečný díl vcelku povedené třetí sezóny. Osvětlili nám, jak je to s tím přenášením lidí do dalších dimenzí a mladí Němci oslavují svůj nultý rok, z čehož je Himmler nadšen. Japonci jsou tentokrát hodně upozaděni. Závěr jsem předvídal, je to otevřené a uvidí se, kam se tvůrci vydají v další řadě. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama