Reklama

Reklama

Rozvod

(seriál)
  • USA Divorce
Trailer 2
USA, (2016–2019), 11 h 21 min (Minutáž: 24–30 min)

Tvůrci:

Sharon Horgan

Hudba:

Keegan DeWitt

Hrají:

Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Charlie Kilgore, Talia Balsam, Molly Shannon, Jemaine Clement, James Colby, Aly Mang, Audrie Neenan (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Seriál Rozvod z dílny Sharon Horganové (tvůrkyně a hlavní hvězdy na Emmy® nominovaného seriálu Catastrophe) pojednává o Frances (Sarah Jessica Parkerová), ženě, která po více než deseti letech manželství a dvou dětech náhle přehodnotí svůj život i napjatý vztah s manželem Robertem (Thomas Haden Church). Seriál začíná oslavou padesátých narozenin jejich kamarádky Diane, jejíž poklidný průběh naruší poněkud přemrštěná hádka mezi oslavenkyní a jejím manželem Nickem. Při této dramatické příležitosti se Frances odhodlá sdělit Robertovi, že by se měli rozejít. Zatímco Frances záhy zjistí, že opustit minulost a začít znova je těžší, než si původně myslela, Robert, který je náhlým prozřením své ženy nepříjemně zaskočen, se pokouší vyrovnat s rozpadem jejich manželství. Desetidílná první řada vypráví příběh jednoho velmi, velmi dlouhého rozvodu. Sleduje Frances a Roberta, kteří se potýkají s dopady, jež má krach jejich vztahu nejenom na ně samotné, ale i na jejich děti a přátele. Seriál, který oplývá ostrým a taktním humorem i v tak vypjatých situacích, jako jsou trapná setkání na veřejnosti či hořká soukromá sezení u terapeuta, pojednává o dvou lidech v nejtěžších okamžicích jejich života. Tak silné emoce, které k sobě navzájem chovají, nepocítili už dlouhá léta. (HBO Europe)

(více)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (21)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Rozvod je drsná záležitost. A občas se ne úplně povede. Svoje ví Sarah Jessica Parker a Thomas Haden Church, kteří do sebe jdou a stačí málo, aby lítaly i talíře. Jako půlhodinová relaxační jednohubka je to určitě dobrá záležitost, ale jako solidnější zapamatování hodný seriál je to příběhově až moc nezáživný. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epický návrat SJP na HBO, který v mnohém její legendární roli v Sexu ve městě, strká s přehledem do kapsy. Skvěle vybalancované dramatické ztvárnění reality rozvádějících se párů a komediálního osvěžení v podobě nenahraditelné chemie mezi SJP a jejím seriálovým manželem Thomasem Hadenem Churchem. Ve shrnutí upřímná komedie ve stylu Insecure pro starší (a méně etnické) diváky. Za mě jasné doporučení. (S1 - ★★★★☆, S2 - ★★★★☆) ()

Reklama

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle seriál je taková zlatá, střední cesta. Nenadchne, ale zase to není vyložený propadák, takže mé pocity, jsou takové lehce příjemné. Sarah není už tak na ránu, jako v Sexu ve městě a spolu s Thomasem, tvoří přesně ten pár, kterým tu krizi prostě musíte, chtě nechtě věřit. A pokud dostane více prostoru Jemanie, ten zpívající úchyl z Flight od the Conchords, budu možná uvažovat o vyšší známce. Ale to až v druhé sérii. ()

Sinecod 

všechny recenze uživatele

Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti" a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě. ()

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Velmi zchátrale vyhlížející manželka se rozhodne pro rozvod, ač je sama nevěrná, ovšem opomene se nejprve dohodnout s milencem, který ji u sebe nechce, takže se celá událost obrátí a nyní ji vyhazuje domácí parožnatec. Seriál mě spíše znechutil - to americké podlézání potomkům, hraní si na něco, co není a banální přemoudřelost - ble! Rozhodně nedoporučuji, přežila jsem cca 3 díly, a to jsou krátké. ()

Galerie (126)

Reklama

Reklama