Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Princ se musí rozhodnout, jak daleko je ochoten zajít, aby získal nabídku. Chuck sleduje stopu a zjistí nesrovnalosti v Princově přístupu. Mase Carb vytvoří nový algoritmus, který Taylor využije ve svůj prospěch. (HBO Max)

Videa (3)

Ukázka z filmu 2

Recenze (5)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vlastně docela zábava a zcela výjimečně epizoda funguje dobře i samostatně a není přímo nalepená na nějakou další. Vystačí si sama, má docela obstojnou dramaturgii postav, zápletku která se přelévá z leva do prava a zajímavou femme fatale v podobě manželky Mika Prince. Jasně, pořád je to to stejné téma, pořád je to tak trochu na jedno brdo sem a tam a i ty motivace jsou dost těžko pochopitelné, ale jestli to tímhle stylem bude směrovat do finále, tak se to dá v pohodě udýchat. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mike je zase o krůček blíž k nejambicióznějšímu plánu největších boháčů Velkého jablka, stále tu je ale Chuck Rhodes se svým Axeovým komplexem a potřebou být zaměstnán ruinováním vizí ostatních. V tom jediném mi vadí, že se jeho postava zastavila na absolutně mrtvém bodě a jinam se nevyvíjí. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama