Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Axe si doma kvůli lži zadělal na pořádný problém a Lara to nenechá jen tak. Chuck je prověřován kvůli své kampani, aby nemohla být jeho soukromá tajemství zneužita politickými rivaly. Wendy se snaží napravit situaci, kterou Axovi způsobila, a zároveň si během večeře upřímně promluví s Chuckem. (HBO Europe)

Recenze (3)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Axe vyznávajjící své vnitřní pocity a trable, problémy v manželství a odkrývání jeho skutečné podstaty. To dokáže rozmělnit pouze Taylor u výslechu. Před finále dobré. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět jsem narazil na problém, na desátou epizodu se mi dobře dívalo, byla zajímavá, nenudila, ale až příliš velkou část děje tentokrát zabraly manželské potíže v rodině Axelrodových, což by nemuselo být na škodu, protože tak dostávají postavy potřebnou hloubku, ale chybělo mi větší množství intrik a spekulací. ()

Reklama

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Když se Lara (Malin Akerman) vrací s chlapci domů a Chuck (Paul Giamatti) se vrací k Wendy (Maggie Siff) a vzápětí Bobby (Damian Lewis) smaže své hlasové zprávy v Lařině telefonu, slyšíme po celou dobu skladbu „With or Without You“ od irské kapely U2 z jejich pátého alba „The Joshua Tree“, které vyšlo v roce 1987. (Trajektt)

Reklama

Reklama