Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chuck zjišťuje, že je v ohrožení nový podnik jeho kamaráda, do kterého je zapojen i on a jeho otec. Na mušku si ho totiž nevzal nikdo jiný než Axe. Wendy se potýká s dobře známou a nepříjemnou situací – je lapena mezi Axem a Chuckem. (HBO Europe)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestli jsem si v komentáři k předchozí epizodě stěžoval na nedostatek intrik, tentokrát mi tvůrci doslova zavřeli hubu. Nevěřil bych, že se budu tak dobře bavit, když budu s Chuckem sledovat pohyby na burze, ale stalo se. Děj jedenáctého dílu byl plný zvratů (místy i zvratků), tempo bylo skvělé, atmosféra výborná a já jsem se parádně bavil. ()

keoma26 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Esencialni dil cele serie a vlastne i serialu, je to dil, ktery jsem videl nahodou a ktery me vtahnul do sledovani zbytku, vypravecsky cista, vzorova prace, kdy vubec nemusite znat jednotlive postavy a jejich charaktery, presto okamzite chapete celou tu naraci kolem nich a uzivate si vypraveni, protoze kazda figurka je soucasti hry stare jako lidstvo samo ... ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To retrospektivní a zároveň stále současné, kontinuální vyprávění natolik naboostilo tempo celé epizody, že sledovat to v klidu doma, tak u toho ani nestačím dýchat. Takhle se dělá televizní drama! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama