Lucie Výborná uvádí přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen z pražského Rudolfina. 22. ročník Českého lva, výročních cen České filmové a televizní akademie, proběhne opět ve slavnostním stylu. Skleněné sošky z dílny Jakuba Berdycha budou předány ve Dvořákově síni pražského Rudolfina v sobotu 21. února 2015 během gala večera, který v přímém přenosu uvidíte na prvním programu České televize. Šanci získat letos Českého lva mají tvůrci více než 50 celovečerních hraných filmů či dokumentů, uvedených do distribuce v roce 2014. (Česká televize)

sedlis

Marná snaha jak pozvednou upadající ceremoniál, který má oslavovat český film..Nic proti Výborné, zřejmě předvedla maximum a v rámci svých možností to zvládla. Jenže toto není ples v Kostelní lhotě ani Vánoční večírek střední firmy..Nápad s doktory ve světě nemá obdoby, nijak s branží filmu nesouvisí. Na druhou stranu to byli právě doktoři, kdo svým vystupováním, mluvou a vtipem večer zachaňovali..ceny samotné nebudu komentovat, větší absurditu jsem snad neviděl. V akademii sedí zřejmě samej debil, jinak si výsledek nedokážu vysvětlit. Nic poroti Cestě ven, amatérsky celkem zdařilý kousek, ale ohanet se poselstvim??Cikan bude cikanem se vsim, co k tomu patri i bez Ceskyho lva a kalkul tvurcu je zrejmy...navic Petr Vaclav je arogantni blb a jeho vystupovani jsem nepobral..Proti gustu zadna, ale zustaly dva slusne filmy absolutne nedoceneny.. ()