Reklama

Reklama

Stitchers

(seriál)
Trailer
USA, (2015–2017), 21 h 52 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jeff Schechter

Hudba:

Kurt Farquhar

Hrají:

Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson-Whitfield, Allison Scagliotti, Damon Dayoub, Sola Bamis, Diane Farr, Félix Gómez, Caitlin McHugh (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(31)

Obsahy(1)

Stitchers je americký science fiction seriál s kriminálním podtextem. Hlavní hrdinkou je Kirsten. Dívka, která je mladá, krásná, a která trpí vzácným onemocněním – temporální dysplasií. Tato nemoc ovlivňuje její emoce a rozeznání emocí u ostatních lidí. Díky tomuto si jí všimne tajná vládní agentura zabývající se vzpomínkami nedávno zemřelých lidí a Kirsten je pro spolupráci s nimi vynikající exemplář. (katherine7)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

erased 

všechny recenze uživatele

Cílová demografie Sešívačů je jasná - nechybí zde totiž jediná položka z checklistu "jak natočit seriál pro náctileté nerdy". Své místo si tady proto našla trošku šáhlá, ale hodně sexy hlavní postava v neoprenu za dvě babky, její energická, ale ještě více sexy spolubydlící, roztomilý geek s doslova zlomeným srdcem, exot, který uloví nejlepší kost v okolí, řešení mysteriózní minulosti a zachraňování rodin pomocí tajného vládního experimentu ve startrekovském/stargatovském doupěti, kterému nechybí správně iluminátský nádech, a chybět samozřejmě nemůžou ani romance a sentimentální blafy. Obyčejně (rozuměj v produkci CW) si u takto hloupých seriálů rád masíruju ego a výborně se u nich bavím na účet štábu, ale v tomto případě je průhlednost tvůrčího záměru až urážející. První sérii jsem si ale i tak poctivě protrpěl. ()

Eventyrer 

všechny recenze uživatele

Tajne tajný vládny projekt o vkrádaní sa do spomienok mŕtvych ľudí, ktorý riadi banda nerdov a ku ktorej sa pridá mladá šťabajzna so slovníkom premúdreného starého trpáka - to je stitchers. Ďalšia detektívka, ktorá sa zúfalo snaží byť výnimočná. Babenka sa navlečie do debilne vyzerajúceho overalu, sadne si do akvária plného vody a bum, ide do myšlienok mŕtvoly. Na začiatku sme kŕmení vysoko nefunkčnými blábolami, ktoré je nutné počuť aby sme (ne)pochopili princíp stitcherovania, scenár trápny až nad hranicu únosnosti a detektívna časť je predvídateľná a všetky vraždy by hravo zvládla objasniť Veronica Marsová pri výsluchu susedov - to je stitchers. Jedna hviezdička za sci-fi nápad. ()

Reklama

DavidWebb 

všechny recenze uživatele

Nosná téma/nápad seriálu je so slabými obmenami vytiahnutá z Fringu, keď sa Olivia Dunham za asistencie doktora Watera Bishopa "napichovala" na svojho mŕtveho exkolegu - priateľa. Okolo tejto témy sa točia všetky jednotlivé časti a je to... hrúza. Všetky postavy sú trápne jak zrelý jebák medzi očami, scenár je primitívny, dialógy zbrklé a nevhodné, dej predvídateľný a vlastne všetkých by som tam najradšej zabil do hlavy. Teda až na Salli Richardson-Whitfield, ktorú som si dovolil mať moc moc rád a iba kvôli nej som totok dopozeral. Blé... ()

viky13 

všechny recenze uživatele

Lidi já vám vůbec nerozumím. Co je na Serialzone hodnoceno dobře, tady lidi jako by smetli ze stolu. Stitchers mě už po třech dílech zaujal. Hlavní postava, ač nesympatická, je dobře napsaná a skvěle zahraná. Za ní stojí sympatický tým nerdů a šéfová, kterou si prostě musím spojovat s Heurékou. Má to spád a hlavně je to něco originálního. ()

papaguy 

všechny recenze uživatele

"Chtělo by to nějaké scifko. Úpíři a superpostavy už nefrčí jako vloni." řekli si v ABC Family. "Máme tu asi tak 250 scénářů se slušným námětem v šupleti. Ale na to by koukalo leda pár fanšmejkrů. Pojďme natočit něco, na co se chtěly dívat kluci i holky. Dáme tam modelku, pár nerdů, vztahové cukrbliky, cool hlášky, špetku sci-fi. Ale ne moc, na postprodukci nemáme rozpočet. Jeffík má teď čas. Ať ukáže, co v něm je a zkusí něco nastřelit. Zatím napsal jen tu sra*ku o relikviích, ale zase si neřekne moc prachů. Třeba ze sebe něco vykřeše!" A tak se stalo. Onu sci-fi složku zde plní stroj do kterého si občas vleze našlápnutá prudce inteligentní přidrzlá blondýna, která má poruchu schopnosti vnímat čas, takže si všechno pamatuje, jako by se to stalo teď. Což ji předurčuje být výbornou stitcherkou, jak se dozvíme. Herci o něco lepší, než v Big Bang Theory. Čili slabší střed (ale rozehrají se až tak od půlky sezóny). Představitelka hlavní hrdinky, která se jinak věnuje modelingu, hraje o fous lépe, než její herečtí kolegové. Postavy drmolí dialogy rychle, sází "cool hlášky" jednu za druhou, divák tak nemá moc čas rozmýšlet, jestli to je hovadina. S přihlédnutím zajímavosti námětu a jiné cílovce lehce nadhodnocuji. ()

Galerie (208)

Reklama

Reklama