Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

Lacike

Herecke obsadenie slubovalo velku pecku a prve ohlasy zase velku sracku. Vysledok je niekde medzi. Na 10 nudnych vtipov pripada jeden fakt skvely, ktory ma neskutocne rozosmial. A vzhladom na to, ze kadencia vtipov je dost velka, tak som sa nasmial dostatocne. Takisto ma potesilo, ze nechutnych vtipov je minimum. Mnozstvo hviezd pobavi hlavne svojou ucastou, ale par z nich dostane sancu predviest aj nieco zabavne. Lautner sa konecne nasiel v skvelej polohe. Na to, ze westerny nemusim, tak tato westernova komedia ma slusne pobavila a za jedno pozretie to stalo. Sandler natocil uz aj ovela neznesitelnejsie filmy. 5/10. ()

Xmilden

Tahle Sanlerovka se mě docela trefila do nálady. Jistě není to žádná zábava pro intelektuály a těch debilit zde obsažených není zrovna nejmíň. Na druhou stranu western letos prožívá skvělé období a Sandlera na to napadlo po svém zareagovat. Ve scénáři si pro nás připravil dokonce i závěrečný zvrat jako blázen. Coraci natočil nejlepší film od Kliku. Tyhle filmy jsou prostě často o náhodě jak vám sednou. 9 z 10 nevýjde, ale právě ten jeden případ nastal. 55% ()

dr.horrible

Červenák mi zasa raz zobral slová z huby, keď v komentári k novým Greeswoldovcom, písal o dileme medzi odporom k fekálnemu humoru a smiechom až po záverečné titulky. Tam som išiel nakoniec na tú nižšiu možnosť (pomohla aj odpudivá plastika Beverly Di.), tu si raz urobím radosť. Raz za čas môžem šupnúť tri hviezdy aj takejto blbostičke. Fekálov je tu niekoľko (chudák Buscemi) a .. proste je to sranda. Či už je blbší Sandler ako indián, alebo Schneider ako mexičan, či totalne zhovadilý klokan z Twilightu, aj za nich a hlavne za tú scénku s pokerom. Vanilla Ice ma dostal :) ()

mortak

Slušný námět, partička schopných herců, jenže celé je to odfláknuté, natažené, a nikdo si s ničím moc nedává práci. Kdyby se vypustily nudné scénky typu "počátek baseballu" či trapné výstupy různých Earpů a Twainů, a sestříhalo se to na osmdesát minut, mohla to být solidní zábava. Ale proč, když to Netfix za pár šupů vždycky koupí a Sandler dostane peníze i když se vůbec nesnaží a jede na volnoběh... ()

Hollohlaway

Naprostá zoufalost , která mě nalákala obsazením, to je ovšem silně nevyužité. Děj je už naprostá číčovina s takovým množstvím přihlouplého fekálního humoru , že to už nejde skoro tolerovat. Dokoukal jsem to se sebezapřením a lituju těch dvou hodin života co mě to stálo. Jediná věc co se dá vyzdvihnout je naprosto geniální scéna s výukou baseballu. ()

• Na konci filmu následuje ještě krátká scéna z filmu. (ben666)
  • Na začátku natáčení se proti filmu postavil asi tucet herců, amerických indiánů, kteří po slovní konfrontaci s produkčními odešli z natáčení a vydali prohlášení, ve kterém uvedli, že protestují proti jménům, které Adam Sandler zvolil pro některé postavy (např. "Wears No Bra" a "Beaver Breath"), protože podle nich postrádají respekt vůči indiánským ženám a ženám vůbec. (kriplozoik)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)