Dánsko,
2016, 9 h 47 min
(Minutáž: 58–60 min)
Režie:
Per FlyKamera:
Niels Reedtz JohansenHudba:
Tobias WilnerHrají:
Thomas Bo Larsen, Dya Josefine Hauch, Esben Smed, Thomas Hwan, Line Kruse, Julie Grundtvig Wester, Claes Ljungmark, Kasper Leisner, Stine Stengade (více)Epizody(10)
Hrají
Thomas Bo Larsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Dya Josefine Hauch
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Esben Smed
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Thomas Hwan
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Line Kruse
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)
Julie Grundtvig Wester
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Claes Ljungmark
Švédsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Kasper Leisner
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Stine Stengade
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Nikolaj Lie Kaas
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Henrik Noél Olesen
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Lars Simonsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Peter Zandersen
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Thomas Magnussen
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Anders Heinrichsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Birgit Thøt Jensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Henning Valin
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Most (2011) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Bergmann
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kristian Høgh Jeppesen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)