Reklama

Reklama

Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (322)

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Famózní Will Ferrell! Každá jeho scéna je nadupaná humorem. Nahý běh městem, uspávací střela nebo sestava se stuhou. Ferrell tady dominuje jako snad nikde jinde. Wilson je tu jen na oko. Vaughn je stejný jako ve všech svých filmech. Nebýt Ferrella tak je to o ničem, ale s ním je to neskutečná prdel. ()

Indiana 

všechny recenze uživatele

Další mega hustá komedie od Frat Packu, která mě sice občas mírně nudila (většinou ve chvílích, kdy byla na plátně ta ženská, co ji Mitch miloval a jak ji podváděl ten starej, co to na konci schytal). Jinak se ale snímek opírá především o převahu skvělých herců, z nichž nejvíc vtipnej byl znovu Will Ferrell, kterej je opravdu magor. Vince Vaughn a Luke Wilson jsou také dobří a cameo Seana Williama Scotta bezvadné. A taky je tu řada absolutně z humorného hlediska vydařených scén (v nichž ve všech exceluje Ferrell). ()

Reklama

Petroff 

všechny recenze uživatele

Vysloveně špatná rádoby komedie... Slepenec, bez souvislostí a smyslu... jasně, takový klidně komedie být můžou, ale zas by to měla být sranda, což tohle taky neni. "Vtipy" jsou tu neskutečně trapný, zapamatováníhodnýho tu není vůbec nic... a vůbec... Krom toho nějak nechápu to obecný pohoršení, když třicátník píchá s maturantkou... to je snad úplně normální, ne? Nebo se v Americe souloží až od 21let? Nebavil jsem se, jen se semtam ušklíbnul nad Ferrellem, kterej ale taky dost tragickej... ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Musíte na tom pracovať viac, dámy, tie mrkvy nebudú ejakulovať samé od seba.“ Jedna z krotkejších (ak nerátame priväzovanie penisov a hodiny orálneho sexu) Frat Pack komédií, ale lepšia, ako nudná ZÁVISŤ. Poteší chémia medzi Lukeom Wilsonom, Vinceom Vaughnom a Willom Ferrellom. Práve posledne menovaný je najväčším korením snímky, ale Mugatu, elf ani Ron Burgundy to bohužiaľ nie sú. ()

MATADOR 

všechny recenze uživatele

Klasická americká komedie, jejíž scénář je opravdu divný. Celé je to nějaké divné, jediný klad je v hereckém obsazení. Známé tváře ale naprosto převálcoval Will Ferrell, jenž způsoboval jediné záchvaty smíchu, ostatní stojí za starou plesnivou bačkoru! Komedie nekomedie, mnohokrát se nezasmějete. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (18)

  • Vince Vaughn podepsal smlouvu na svou roli v první natáčecí den. (HellFire)
  • Otec Marissy, který ji vede k oltáři, je účetní Willa Ferrella. (HellFire)

Reklama

Reklama