Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rosa a Meral letí do Kapského Města, aby zařídily svatbu Rosinu nejlepšímu kamarádovi. Co když je ale mezi Rosou a jejím kamarádem něco víc...? Rosa a Meral jedou do Kapského Města, kde se má ženit Mark, který je nejlepším kamarádem Rosy. Mark si bude brát Nandi, která pochází z velmi bohaté rodiny. Rosa má na naplánování svatby jen několik dní, ale matka Nandi toho už zařídila celkem dost sama. Jamila je bohatá paní a chce za svatbu svojí dcery utratit hodně peněz, s čímž ovšem nesouhlasí rodiče Marka, kteří jsou spíš střední třída. Než Mark a Rosa rodiče vyzvedli na letišti, museli spolu vybrat svatební dort a oba se jednoznačně shodli na marcipánovém. Marka ani nenapadlo zavolat Nandi, zda má marcipán ráda. Mark a Rosa pak společně podnikli i projížďku v kajaku na moři. Den to byl perfektní, než se Nandi dozvěděla, že svatební dort bude marcipánový. Ona totiž marcipán nenávidí. Mark se Nandi omlouval a ona mu nakonec odpustila, ale bylo vidět, že se pár až tak dobře nezná. Mark navíc netuší, že se Nandi nemohla na ochutnávku dortu dostavit, protože jela za kamarádem svého otce, který jí nabídl, aby po něm převzala jeho lékařskou praxi v Kapském Městě. Nandi to velmi láká, ale s Markem plánují život v Berlíně. Situace se tedy zamotává, o to víc pak, když si Rosa začíná uvědomovat, že Marka miluje. Meral to na ní pozná a pozná i to, že Mark a Nandi se k sobě nehodí. Situace v domě houstne i kvůli neshodám rodičů budoucích manželů. Johann je přímo nesnesitelný.

Před svatbou uspořádala Jamila večírek, kam přišli nejbohatší lidé z okolí. Mark se na večírku moc necítil, a navíc tam málem prasklo, že Nandi přemýšlí o životě v Kapském Městě, takže se Marka ujala Rosa, aby ho rozptýlila. Celé to skončilo tak, že se Rosa a Mark navzájem hodili do bazénu a málem se políbili. Následujícího dne se vybíraly šaty pro ženicha a nevěstu. Rosa se Markovi vyhýbala, ale on byl tak vyvedený z míry, že k němu nakonec musela jít. Meral vidí, jak se Mark i Rosa trápí, protože se milují, ale nejsou spolu. Celý den je navíc zakončen obrovskou hádkou mezi Nandi a Markem. K hádce došlo na večeři, kde se pohádali i rodiče Marka, takže tam nakonec zůstali jen Mark a Rosa. Ti dva se políbili a Markovi došlo, že si Nandi vzít nemůže. Mark to chtěl Nandi říct, ale Rosa uviděla v jejím pokoji pozitivní těhotenský test a ze všeho vycouvala. Rosa řekla Markovi, že miluje svého bývalého přítele, a chtěla z Afriky odjet, ale letenka byla moc drahá, takže se ubytovala v hotelu ve městě. Meral v den svatby zjistila, že těhotná není Nandi, ale jiná dívka, a snažila se to Rose říct včas. Ta však dostala zprávu až na letišti. Rosa okamžitě zamířila do kostela, aby svatbu zastavila, ale Mark to udělal za ni. Mark a Rosa jsou nyní spolu. Mark dorazí do Berlína tři dny po Rose, chce si ještě promluvit s Nandi. Mark a Rosa jsou nyní velmi šťastní. (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Umím si představit, že milionářská dcera, která vystudovala medicínu, se rozhodne pracovat prakticky zadarmo, co si ale neumím představit je to, že chodí tři dny ve stejném tričku, zejména, když místem jejího výskytu je jižní Afrika. ()

VeeDee 

všechny recenze uživatele

"Svatba mého nejlepšího přítele" po německu. Klasická lehká romantická komedie, dobrá jako kulisa k žehlení, háčkování nebo vaření. V rámci žánru průměrný film, na který si druhý den stěží vzpomenete, ale příjemný. ()

Reklama

Galerie (20)

Reklama

Reklama