Šílenství proutěného košíku

(festivalový název)
  • USA Basket Case

New York - zde se nachází špinavý hotel Broslin. Jednoho dne sem zavítá podivný mladý muž, který sebou stále nosí zamčený koš. Do tohoto koše dává maso a povídá si s ním. Co tento koš skrývá za tajemství? Je jasné, že něco v koši žije, ale rozhodně se nejedná o domácího mazlíčka - nýbrž o monstrum, které brzy dostane chuť na nájemníky hotelu. (Chupacabre)

Pitryx

No, čest osmdesátkám, to je fakt. Na co jsme to koukali? Tak jako kdysi by to ode mne nedostalo ani tu dvacítku, dnes ji však dám naprosto klidně a přidám desítku za pár gore scén. Masky v průměru a u pohybů potvory lze jasně vidět animaci. Ale jinak je to samozřejmě jen klasické béčko jako vyšité. Přesto se to i po letech dá sledovat. Když tak minimálně jedním okem. Zatím nevím, zda budu koukat na pokračování. Nevypadá to tak. ()

nanamarak1

Herci strašní, vraždy hrozný, triky bídný, zpracování amatérské, přemrštěná stopáž. A ta úvodní scéna je tak strašně blbě udělaná, že jsem to chtěl vypnout. ()

Honzissis

Super filmek! Nápadité, napínavé, příběhově jedinečné... parádní scéna Dr. Kutterová a zapíchnuté skalpely v obličeji :-) jediné co bych vytknul tak je asi hudba, ale jinak nadprůměrný počin! 55% ()

miziafca odpad!

Hlúposť až to bolí. Máme tu 40cm Spidermana s 2 končatinami, ktorý predvádza fyzikálne zázraky. Pretože je to béčko budem prehliadať stupidné scény? Inak ako odpadom to ani nejde. ()