Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

Autogram

Myslel som, že to nebude zlé, a že sa to môže, podľa ohlasov, aspoň približovať k priemeru. Mýlil som sa. Aj na crazy komédiu so snahou o satiru treba nejaký zmysluplný scenár a nápad. Tých napadov bolo iba zopár, ako scéna s diviakom, a inak sa len vŕšili trápnosti v štýle Kredencu. Partia poloamatérskych hercov to tiež nezatiahne len tak. –––– Musí to byť úprimné. Lebo úprimnosť lajky prináša. ()

Aljak

Popravde, čakal som, že to bude total odpad - takže som do toho išiel s tým, že niet čo stratiť. Napokon to zas nebolo až také márne, a ani zápletka a pointa nebola až tak bezduchá a idiotská. Dokonca to nebolo ani až tak nesmierne trápne ako som očakával, hoci niektoré scénky a hlášky boli naozaj mimoriadne trápne, ale na niektorých sa zas dalo aj trochu zasmiať, alebo prinajmenšom aspoň pousmiať. Takže, celkom to ušlo. Aj keď to malo ďaleko od nadpriemernej komédie, ale tak na ten priemer si to v podstate dokázalo siahnuť. ()

esmoke

Dvě slovenské aktérky televizních skečů a český režisér Karel Janák, zkusili natočit bláznivou komedii z prostředí soutěže krásy. Tedy ten začátek je opravdu bída, ale nakonec se to lehce vylepší a dá se to i dokoukat... jauuu, PS: to bolelo. (2D dabing) Rozpočet: N/A, Tržby v ČR: 516 773 Kč. ()

gogo77

5/10 ... nieze by to bolo nieco co som necakal ... teda necakal som ze Cuky a Luky neorzpravali ako Cuky a Luky a tychto hlasok dali naozaj len par .... ale zase na druhu stranu to malo celkom prijatelne vymysleny dej a nie vsetko bolo napisane a natocene na kolene ako Lukyina kniha :D ... aj zasmiat sa dalo, naj scena asi s prasatom ... ale inak tam nebolo nic neobvykle, okrem neobyvkle velkeho poctu "trapkov" z Hornej Dolnej .... a par zbytocnych postav ... ak poznate UK serial Absolutely fabulous, tak neviem ci len mne, ale dost mi to pripominalo prave tuto dvojicu a pribeh... ()

durkes odpad!

Dosť veľký trapas......Prirovnal by som to v trapnosti k dielam Trošku......Ak toto má byť vzorka slovenského humoru, tak už sa tu nedá pomaly na čom zasmiať...alebo aká vláda taký humor (zas na druhej strane prejavy Danka a vyhlásenie Fica o víťazstve v komunálnych voľbách boli ďaleko vtipnejšie).....Čistý trapný odpad. ()

• V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)
  • Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)
  • Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)