Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

Antaeus

No tak ja teda šovbyznys nesledujem, ale ani mne neunikla satyra na túto tému. Polnišová ako divoká karta ma miss Slovensko? Latinák ako najsexi muž niekoľko rokov po sebe? A toto niekto berie fakt vážne? Kto pozna Cuky a Luky z Kredenca, musel vedieť, do čoho ide. A kto nie a má aspoň nejaký nadhľad, musel film pochopiť. Je to zabavne a na moje prekvapenie tu skoro neboli trapné okamihy! Výborná satira s VEĽKOU dávkou sebairónie a sebareflexie. Kto nechápe, nech ide nabudúce radšej na Twajlajt.. ()

Aljak

Popravde, čakal som, že to bude total odpad - takže som do toho išiel s tým, že niet čo stratiť. Napokon to zas nebolo až také márne, a ani zápletka a pointa nebola až tak bezduchá a idiotská. Dokonca to nebolo ani až tak nesmierne trápne ako som očakával, hoci niektoré scénky a hlášky boli naozaj mimoriadne trápne, ale na niektorých sa zas dalo aj trochu zasmiať, alebo prinajmenšom aspoň pousmiať. Takže, celkom to ušlo. Aj keď to malo ďaleko od nadpriemernej komédie, ale tak na ten priemer si to v podstate dokázalo siahnuť. ()

Flego

Keď to mala byť vtipná kritika showbiznisu, tak to bol veľmi chabý pokus. Keď to už predsa len malo nejakú výpovednú hodnotu, zabili to infantilným a debilným "humorom". Dve hlášky mali úroveň, Lasicova a toho bezdomovca. To sú tie lepšie stránky filmu. Všetko ostatné nefunguje. Cuky Luky film je roztrieštenou, naivnou, hlúpou rádoby-komédiou, ktorá nemá nič spoločné s vtipno-satirickými scénkami z televízie. Naposledy som bol takto nahnevaný pri Všetko alebo nič, dokonca musím skonštatovať, že tento filmársky "výron" bol ešte horší. ()

helrohir odpad!

Tak ako sa dalo čakať, film je nevydarenou zmesou otrasných hereckých výkonov, scenára z pera divej svine a z 90% nevtipných vtipov. Tých pár heftíkov, čo ma dokázalo rozosmiať (Lasica, Pleťo,..) film určite nezachránia. Možno keby film nemal viac než hodinku a pol, bolo by to o niečo znesiteľnejšie, ale ináč bohužiaľ... ()

claudel odpad!

Zcela jistě bude mít obrovský potenciál film, který si vezme na paškál současný svět sociálních sítí, umělé a prázdné krásy, (pseudo)celebrit a povrchních vztahů. Ale bude třeba takový film pojmout naprosto odlišným způsobem, než čemu jsme vystaveni v Cuky Luky Filmu. U některých scén a vykreslení některých postav jsem se chytal za hlavu, zda to je vůbec možné. Za celou stopáž jsem se pousmál asi třikrát. Z Lukáše Latináka udělat slovenský sexsymbol je hodné opravdu asi jen parodie. A minirole slavných raději ani nekomentuji. ()

• Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)
  • V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)
  • Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)