Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

FFilipCZ

Musím říci, že jak jsem první řadu hanil a celkem hejtoval za trapnost, tak se mi to postupně začalo více a více líbit - především ty proměny a kvalita, se kterou se do svých vystoupení "neprofesionálové" pouštějí. Dokonce si dokážu odpustit i nějaký ten seriál nebo hru a na chvíli zasednu k televizi, abych si tuto show zhlédnul. Takže zvyšuji ze tří na čtyři a to jenom proto, že tahle show mě prostě baví a odpady si nezaslouží. ()

Alfréda odpad!

Panoptikum umělých hrůz! Napodobované celebrity vypadají jako by absolvovaly zfušovanou plastiku, v lepším případě že se za ně vydávají transsexuálové. Pravděpodobnost, že si celebrity budou podobné, je podobná, jako že si transvestitu spletete s opravdovou ženou. Nechápu velkolepost téhle šou a její úspěch v zahraničí. Dávalo by mi to smysl na maturitním plesu a maloměstských zábavách- "Nemůžeme si dovolit dívat se na Adele naživo, tak si zaplatíme její kopii; sice je jiného pohlaví, váží o 50kg méně, hlas nemá ani trochu podobný a vlastně neumí ani pořádně zpívat, ale na originál peníze nemáme". Nemůžu si pomoct, ale převlékat se za celebrity, navíc bez ohledu na jejich pohlaví, nosit kostýmy jako oni a napodobovat jejich projev, mi přijde úchylné a za hranicí snesitelnosti. A to jsem fanynka Rocky Horror Picture Show. ()

castor

Proměny povedené, o tom žádná. Jenže natáhnout osm imitátorských písniček přes celý večer, to dá hodně úsilí a hlavně divácké trpělivosti. Tedy mluvím o divácích, kteří nedřepí denně u Ulice nebo nefandí „kuchařům“ z Prostřena. Trénink, kecy, kecy, zpověď, vystoupení, porota, kecy, kecy, chytání se za srdíčka, posílání polibků, poplácávání po ramenou. Jen se střídají paruky, vrstvy make-upu a dost slabé (prázdné) vtípky Ondřeje Sokola. Povrchní estráda, kde osobně ocením spíš výkony herců než zpěváků. ()

kulyk

No to mi poser spisky páně Batisty! Konečně budeme moci Koháka ukřižovat (a vezmeme to rovnou jako pogrom na všechny židy, to bude fér, jsou zjevně antimuslimští), Ledeckej půjde taky ke zdi, že tam jen tak blbě seděl a čuměl, zatímco jako právník měl ostře zakročit a vytasit nějaký multikulturalistický mávátko. A vůbec, co to je za pra-viníka, když nedělá pro Ligu lidských krav? Kdo to tam ještě... jo, Chvancharová, to je taky zjevně nečistá rasa, čmoudlej vlas dobrý, ale ta slovanská prdel a plný rty, to převychovat nepůjde, to se nám do nové, lepší, hněďoulinké Evropy nehodí. Těžké problémy bude mít nejen televize (dostane nějaké rasistické prasátečko a ceny reklamy půjdou do pyče) ale především rejža und dramaturg. Jak to, že Uchýlkovou nechali páchat taková zvěrstva? Chudinka Věruš je nemocná paní, a ona ji karikovala! To se nesmí, tohleto! Ani jeden z tanečníků nebyl skutečný Rom, šlo o bílou lůzu, nhé, thy bhílý hlávy, co někdo navlékl do ošuntělých tepláčků a cárů látky, jako by snad tím chtěli naznačit, že vyvolená rasa nemá na nový adidy! Strašná ostuda je především to, že tímto přiznávám, že jsem to viděl.( Že. No. Co jiného k této obludnosti, určené ku přežvykování tupému stádu, napsat? Vtipně se rozněžnit nad faktem, že nám zemřel Cassius Clay, hlavní hvězda soutěže ,,Tvá tvář má divný třas"? Pár snesitelných a gró nesnesitelných ,,hvězd" šoubyznysu se vzájemně poplácává po zádech, jak se jim to zase povedlo, nechat se při předvádění nějakého čuráka namaskovat jako čurák, zpívat jako čurák a být díky tomu zas o kousek schopnější čurák (splatit svoji hypotéku). Zábava v nejlepší novácké tradici, jen.... jen ten Kohák, ten tomu zase natrh tríčo. ()

Gilmour93

Ale no tak, kdo se má tady v alejích zase brodit těmi šavlemi? Když už nic, tak v této lehce šovinistické travesti estrádě s charitativním ocasem nutno ocenit Sokolovu pohotovost, práci maskérů či nekorektního Koháka, který sice vypadá jako Pampalini těsně před hospitalizací v protialkoholní léčebně, ale svými drísty umí pobavit. Podívejte se zpětným zrcátkem na hnojiště dávných Do-re-mi a Go - Go šou, vždyť toto se nad nimi tyčí jak Dr. Manhattan nad vietnamskou džunglí.. ()

• Vítěz pořadu dostane šek na 50 000 Kč, které musí darovat na dobročinné účely. (ČSFD)
  • V 7. sérii došlo k výměně moderátora. Místo Ondřeje Sokola moderoval herec Vladimír Polívka. Jelikož byl ale Polívka v karanténě kvůli onemocnění COVID-19, tak za něj musel 3krát zaskočit Ondřej Sokol. (SONY_)