Reklama

Reklama

Božský Bruce

  • USA Bruce Almighty (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Bruce je oblíbeným reportérem televizního zpravodajství na 7. kanálu v Buffalu. Problém je v tom, že on svou práci nesnáší a viní Boha z nedostatku štěstí. Na dveře mu klepe čtyřicítka, on touží být moderátorem hlavních zpráv. Když se jeden z moderátorů chystá odejít do důchodu, Bruce vycítí svou šanci. Zdá se, že se jeho šťastná chvilka blíží, má poprvé vysílat živě z Niagarských vodopádů. Těsně před vstupem se ale dozví, že moderátorské křeslo bylo obsazeno, rozčílí se a všechno pokazí. Místo vavřínů dostane vyhazov. Aby toho nebylo málo, venku ho zmlátí parta chuligánů a zničí jeho auto. Bruce pak označí Boha za příčinu všeho zla a nespravedlnosti, co se dějí na Zemi. Ten jeho spílání vyslyší a dá mu na týden svou moc a vládu nad světem, aby mu mohl Bruce dokázat, jak se to dá dělat lépe a s humorem. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (621)

Shit 

všechny recenze uživatele

Carry už natočil lepší komedie, ale u tohohle se dá celkem dobře pobavit, jenže řezat smíchy se určitě nebudete. Carrey se sice snaží, ale scénář mu toho moc nedovolí a opravdu dobrých vtipných scén u kterých jsem se smál je tam pomálu, ale Jimovi ksichty jsou dobry. Jennifer Aniston je tam tak trošku zbytečná, ale jako partnerka Carreyho je dostačující. Určitě by film potřeboval víc vtipnosti, ale jako oddychová zábava to je postačující ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +rozhodně zajímavý nápad, občas velmi vtipné -ovšem mohlo být mnohem vtipnější/// Dost dobrá zábava. Obvzláště se mi líbila ta scéna, kdy Bruce dostane moc. V této části má film nejlepší grády. Vyjímečně se mi líbilo aji jeho pitvoření a tak nějak celkově je tohle oddychový film. Jen nemohu nezmínit, že by se toho do filmu vešlo mnohem více a tak je vlastně jeho potenciál plně nevyužit./// Celkem 72%/// ()

Reklama

Blofeld 

všechny recenze uživatele

Kdyby to trvalo o něco (asi tak o 70 minut) méně, bylo by to jasných pět hvězdiček. Takhle ale : půl hvězdičky za Jima Carreyho, půl za Jennifer Aniston (kterou mám moc rád), půl za božského Freemana a půl za Catherine Bell (kterou mimochodem známe z J.A.G.u). Ta třetí hvězdička je za geniální scénku ztrapňování kolegy. Zbytek je moooc dlouhý. Ale mimochodem: znám osobně asi 20 Američanů. Naivní však nebyli vůbec. Co proti nim všichni mají? ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Po zhlédnutí jakéhosi pokračování Božský Evan si tohoto filmu vážím zas o něco víc. Je to docela zajímavé sledovat, jak se potrhlý chlápek stane na chvíli Bohem a který dělá přesně to, co bychom dělali i my. Takže, všeho zneužívá! Film plný nápadů s neobvyklou zápletkou pro věřící i nevěřící, pokud je to kritérium nějak důležité. ()

MM11 

všechny recenze uživatele

Typický Jim Carrey, který průměrně natočenou komedii díky svému charismatu mírně povznese a hned je z toho trhák jako hrom. Vážím si, že tvůrci nechali otázku náboženství na maximálně neutrální úrovni, takže film se nedotkne žádné vrstvy. Shadyac do filmu příliš nevznesl, jenom potvrdil, že je mucholapka na komerční úspěch. Osobně bych sequel nedoporučoval, protože příklad Masky potvrzuje, že někdy je lepší jednou a stop! ()

Galerie (77)

Zajímavosti (25)

  • Když Bruce (Jim Carrey) pomáhá Bohu (Morgan Freeman) vytírat podlahu, následuje několik střihů, během nichž má Bruce na každém záběru na mopu jinak umístěné ruce. (Mr.Hudson)

Související novinky

Zemřel herec Philip Baker Hall

Zemřel herec Philip Baker Hall

13.06.2022

Smutná zpráva z filmového světa. V úctyhodném věku 90 let zemřel herec Philip Baker Hall, známý z jeho mnoha vedlejších rolí i jako jedna z nejvýraznějších tváří své generace. Diváci si jej mohou… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším

20.07.2007

...a to jak v otázkách vzkříšení své kariéry, tak i v nejnovějším projektu, s nímž spojil své jméno. Filmy, v nichž se má vyskytnout kdysi nejúspěšnější komik planety, přibývají s týdenní frekvencí.… (více)

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

Reklama

Reklama