Reklama

Reklama

Training Day

(seriál)
  • USA Training Day
Trailer
USA, 2017, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Will Beall

Hrají:

Bill Paxton, Justin Cornwell, Katrina Law, Drew Van Acker, Julie Benz, Lindsey McKeon, Lex Scott Davis, Richard Short, Shannon Brown, Jamie McShane (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Mladý policista plný ideálů Kyle Craig je přidělen k ostřílenému policejnímu veteránovi Franku Roarkemu. Frank je však znám tím, že při vyšetřování používá velmi netradiční metody, které velmi často hraničí se zákonem a ještě častěji zákon překračují. Frank byl kdysi parťákem Kyleova otce, který však za záhadných okolností zahynul. Oficiální verze zní, že ho zastřelili zločinci během bankovní loupeže... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

RedRose 

všechny recenze uživatele

Kdyby se to nejmenovalo Training Day, tak by se to mnohým hodnotilo lépe. Špatné to rozhodně nebylo, ale všichni to pořád srovnávají s filmem... V tomto srovnání tento seriál neobstojí, ale kdyby se to jmenovalo jinak, tak by to byl fajn krimi seriál s Billem... 63% ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Tak je to pravda: hláškující Bill Paxton vážně byl tím nejlepším na televizním Training Day; tím jediným aspoň trochu dobrým. Akční thriller pro holky, nechápu tu sledovanost. ()

Galerie (115)

Související novinky

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

26.02.2017

Pooperační komplikace nám dnes sebraly hereckého veterána Billa Paxtona. Mladší ročníky tohohle pána možná neznají, v 80. a 90. letech ho však nešlo přehlédnout. Kdo za to může? V první řadě James… (více)

Reklama

Reklama