Reklama

Reklama

Láska nebeská

  • Velká Británie Love Actually (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (2 325)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nevěřil jsem, že romantická komedie může být především komedie a ne romantika. Láska nebeská je příkladem něčeho, co se tváří jako regulérní slaďák okořeněný průměrným příběhem, vánočním příběhem, s občasným vtipným úšklebkem, ale ve skutečnosti je příběhem několika rodin během Vánočních svátků a co je hlavní, zřejmě jednou z nejvtipnějších komedií roku. Tento film střídá kontrastů jako já ponožek. Je to hezké, je to hodné, ale každý je nějaký jiný. Rozhodně ne zlý. Tato komedie dokonale přivoní k svícnu, který se otáčí na stěně a příjemně sladí s vánoční atmosférou. Krom toho titulní song už je tak otravný, až ho začali dávat do těch nejotravnějších reklam od Vodafonu a ta otravná vždycky je. I když ve filmu jako je tento, být otravným nikdy nemůže a taky nebude. Stejně jako celý tento film. Na vánoční svátky ideální, překvapivě hodně vánoční, hodně vtipný a hodně romantický. Tvůrcům se podařilo něco neuvěřitelného a ačkoliv je Láska nebeská hodně nenápadná dokáže mile pobavit. --- Sakra - To je dobrý, alespoň jste neřekla doprdele - Já věděla, že první den nějak poseru...doprdele. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Po dlouhý době zase nějaká romantická komedie, na kterou se dá koukat. Ve filmu je obrovský množství postav a každá postava prožívá nějakej svůj příběh. Některý jsou zábavný (zejména hudebník Bill Nighy), některý slabší (synáček, co se zamiloval do svý spolužačky), ale nenudil jsem se. Akorát posledních cca 30 minut je teda kýč jak řemen. Jinak mě dost potěšilo herecký obsazení nejrůznějších mini-roliček. Zejména prodavač Rowan Atkinson byl luxusní. 70% ()

Reklama

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Strhujúca mozaika príbehov priam predurčená stať sa jedného dňa nesmrteľnou vianočnou klasikou. A pokiaľ k tomu nedôjde, príčiny určite nebudú v kvalitách tohto snímku Pretože láska je skutočne všade okolo nás. General opinion makes out that we live in a world of hatred and greed but I don't see that. Seems to me that love is everywhere. Often it's not particularly dignified or newsworthy but it's always there. Fathers and sons, mothers and daughters, husbands and wives, boyfriends, girlfriends, old friends. When the planes hit the Twin Towers, none of the phone calls from people on board were messages of hate or revenge, they were all messages of love. lf you look for it, I've got a sneaky feeling you'll find that love actually is all around. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Vianočný filmový darček, v ktorom si každý, kto aspoň raz miloval, nájde to svoje. Nech mu je 17 alebo 40, nech je čierny alebo biely, pohľadný alebo nepohľadný. 4 hviezdičky za to, že som sa nestotožnil s úplne všetkými postavami (čo je prirodzené) a tajných 20 hviezdičiek za ten jeden segment, pri ktorom som skamenel a onemel. A tiež za celkovú dobrosrdečnosť a lásku, s ktorou tento film vytvorili všetci zúčastnení. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ALE V ZAMILOVANÝCH PŘÍBĚZÍCH SE SEJDOU AŽ NA SAMÉM KONCI..…“ /// Překvapivě žádná přeslazená podívaná, ale celkem sympatickej romantickej film, prosmrádlej duchem Vánoc, který jsou prej lásky čas (hele, není to spíš máj? … Nepruď!) Tajná láska, nesmělá láska, kamarádská láska, začínající láska, neopětovaná láska, nevěrná láska, sourozenecká láska, otcovská …, prostě tolik příběhů, kolik podob jen TEN POCIT může mít. Do toho nějaký ty popěvky, naštěstí jinak, stejně jako postavy – někdy vtipný, místy romantický a zamilovaný. Příběhová mozaika, ve který si každej najde svýho favorita. Když říkám každej, tak … třeba já – takovej Billy Mack… což je snad každýmu jasný! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že i ministerskýmu předsedovi může vobčas hrábnout. 2.) Jsou Vánoce. (A taky lásky prej není nikdy dost.) /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (126)

Zajímavosti (95)

  • Jamie Bennett (Colin Firth) odchází z obchodu s dárky a má v ruce tašky. V následujícím záběru však nedrží ani jednu. (chleba24)
  • Celosvětová premiéra proběhla 6. listopadu 2003 v New Yorku. (Varan)

Související novinky

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Orchestr Prague Pop Symphonics připravuje velkolepý koncert filmové hudby, na kterém představí oblíbené melodie z filmů, bez kterých si období nejkrásnějších svátků v roce neumíme už ani představit.… (více)

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman

14.01.2016

V 69 letech nás dnes opustil Severus Snape a Hans Gruber, tedy legendární britský herec Alan Rickman. Hvězda Harryho Pottera a Smrtonosné pasti podlehla rakovině, zanechala po sobě však bohatou… (více)

Reklama

Reklama