Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Královna stráví příjemné chvíle s malým princem Williamem. Noc Guye Fawkese se nese ve znamení ohňostrojů, které dokonale odvedou pozornost od rozhovoru BBC s Dianou. (Netflix)

Recenze (8)

Peddro 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten rozhovor, který poskytla Diana BBC, byl projev sobeckosti. Vůbec nemyslela na Williama, budoucího krále, kterému tím mohla podkopnout monarchii. Z pozice matky budoucího krále tedy dosti impulzivní a nestrategické. Ale Diana byla sice empatická, lidská, za což jsem si jí vážil, ale intelektově nijak neoslnila. Zkrátka nikdo není dokonalý. Možná, že pro někoho hodnotím Dianu moc přísně, ale zkrátka ve vztahu k VB jsem sentimentální royalista. Ale neměla to lehké, to je pravda. Její památku ctím.... ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A je tady konečně rozbuška v podobě rozhovoru Diany a BBC. Opět bych se jen opakoval, kdybych rozpitvával, jak přesně se tvůrci drží faktů a různých historických detailů. Výborně udělaná procedurálka ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento  díl  za  plný  počet .  Skvěle  zahraná  Diana  v  jejím  jedinečném   rozhovoru .  Jen  ti  novináři  udělají  cokoliv  nepěkného   ,  aby  dostali  co  chtěli .  Bylo  mi  z  toho  poněkud  nevolno . Ale  tak  to  chodí  v  tomto  světě  . Chudák  princ  W.  má  s  tím  starosti . Jěště  ,  že  je  tu  babička  a  její  nové  satelity . Zatím  ,  asi  nejlepšíííí    díl . ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvalita je zpět! Další skvělej díl! Mladý se setkává se starým, svět se mění a s tím i BBC. A Diana poskytne svůj ikonickej rozhovor. Ať jste na jakýkoliv straně, líbí se mi, že obě vyobrazili v negativním i pozitivním světle a nechávají na divákovi, aby si udělal vlastní názor. Podle mě to obě strany dovedly do extrému, ze kterýho není úniku. Koruna má čím dál větší averzi vůči Dianě a Diana jim to vrací. Nejhůř z toho vyšel William, kterej ne jenom, že slouží jako psycholog svojí vlastní mámě, ale musí sledovat, jak se Diana postupně vzdaluje zbytku rodiny. A novinář Bashir použije cokoliv, aby Dianu přiměl k rozhovoru. Možný je sice všechno, ale že by Dianin bratr pracoval pro tajný služby? Hodnocení: Diana vrací úder/10 ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama