Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve flashbacích sledujeme Dejin předchozí život. Shauna ji porodila ve svých šestnácti letech a ve všem se mohla spolehnout na svoji babičku G.G. Po babiččině smrti ve výchově převážila Shaunina nezodpovědnost a Deja se poprvé dostala do soukolí pěstounské péče. Když se vrátila domů, bydlel s matkou notorický flákač Lonzo, jehož zbraň se později našla v Shaunině autě. Deja se dostala k Pearsonovým, ale po matčině propuštění z vazby se k ní vrátila. Jejich život se však podstatně nezměnil. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všimla som si, že ak sa v celej epizódke nevyskytnú Jack s Rebeccou, zatiaľ sa to stalo len teraz a v epizódke o Williamovi, skutočne mi tam chýbajú a aj ma to menej zaujíma. Toto bol zatiaľ možno aj najslabší diel, dokonca prvýkrát v "histórii" This Is Us môj manžel zaspal. Ak mám byť úprimná, Dèja je pre mňa najmenej zaujímavá postava celého seriálu a jej matka ma už vonkoncom nezaujíma. Tak aj preto za tento diel dávam len 3,5*. Ale pekne urobený zostrih všetkých dôležitých udalostí... ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ono je to kapku těžké, když jsme si k Deje nevytvořili prakticky žádný vztah. A teď nám tvůrci předkládají doslova „její” epizodu, navíc ještě se spoustou scén, které jsme už viděli. Matka ji porodila velmi brzy, navíc ji často odkládala k babičce. Ta ovšem zemřela a matčina nezodpovědnost stále víc vyplouvala na povrch. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama