Reklama

Reklama

Odstřelovač

(seriál)
Trailer
USA, (2016–2018), 21 h 39 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

John Hlavin

Předloha:

Stephen Hunter (kniha)

Hudba:

Bobby Krlic

Hrají:

Cynthia Addai-Robinson, Ryan Phillippe, Omar Epps, Bayardo De Murguia, Tembi Locke, David Marciano, Roman Mitichyan, Tom Sizemore, Shantel VanSanten (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(31)

Obsahy(1)

Bob Lee Swagger (Ryan Phillippe) je elitní odstřelovač Námořní pěchoty ve výslužbě. Do akce se znovu vrací, když ho jeho bývalý nadřízený, kapitán Isaac Johnson (Omar Epps), požádá o pomoc. Johnson teď pracuje pro Tajnou službu a má na starost zajistit bezpečnost během setkání amerického a ukrajinského prezidenta v Seattlu. Chce, aby Swagger zkontroloval všechna potenciálně nebezpečná místa, ze kterých by mohl odstřelovač spáchat atentát. Swagger souhlasí, ale v kritický okamžik nedokáže zabránit tomu, aby někdo na prezidenty skutečně nevystřelil. Okamžitě se stává nejen hlavním podezřelým, ale i obětí spiknutí. Zjišťuje, že Johnson chce z něho udělat obětního beránka, a nezbývá mu nic jiného než se dát na útěk. Podaří se mu zůstat vždy o krok vepředu před pronásledovateli z Tajné služby a FBI? Musí! Swagger má jedinou šanci. Aby se mohl znovu vrátit k manželce a dospívající dceři, musí odhalit zákeřné spiknutí a dopadnout skutečné zrádce. (TV Prima)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (37)

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Lituju, že jsem pokračoval. Stupidní scénář, opět... nezajímavé postavy. Akční scény nic moc. Chování postav nelogické a ke konci to už bylo zbytečně natahovaný. Děj předvídatelnej. Phillippe je sympaťák, ale na Marka se zdaleka nechytá a nejhorší na tom všem je agentka FBI, která působí úplně nepřirozeně a klišovitě, její chování mi už lezlo krkem. Záporáci cajk. Pár solidních bitek, který však kazí strašná kamera (bud snímá slunce, nebo je zoom příliš blízko u těla). Občas se i střílí. Krvavé to je, taktické jakž takž, ale přišlo mi to celé úplně lhostejné. Jakoby tam o nic nešlo. Celé to vyvrcholí v posledních dvou dílech, do té doby hlavní postava ač je všude hledaná, si vesele chodí mezi lidmi, maskuje se kšiltofkou a v akci to žádnej profík není. Vizuál je opravdu strašnej, drží to solidní soundtrack. Druhou sérii nechci vidět. ()

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele

Tento serial se mi docela libi.Videl jsem jen par epizod.Omar Epps v roli agenta docela zari...Atentat v tomto serialu je klicovym tematem tohoto vynikajiciho serialu.Omyl je take zde klicovym tematem,nebot zkuseny ostrelovac se mine strelnou zbrani a americky prezident neni kulkou ze zbrane zasahnut.Avsak je zde trefen kulkou ukrajinsky prezident a razem je vsechno jinak a ostrelovac je v "pasti". Kolotoc akci a uteku a uvezneni ve vezeni na sebe nennecha dlouho cekat... ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ja som našťastie film s Wahlbergom nevidel, a tak môžem vyjadriť len spokojnosť. Jediné, čo mi trochu vadilo, bola preťahovaná stredná časť série, v pohode by postačilo, keby seriál mal len 6 častí. Začiatok a koniec bol ale naozaj dobrý, napriek otrepanom klišé o zlých Rusoch. Prekvapil ma hlavne Ryan Phillippe, ktorý herecky verne stvárnil drsňáka s dobrým srdcom. Výhodou seriálu je tiež fakt, že sa všetko točí okolo ústrednej postavy Swaggera a dej nezachádza príliš ďaleko do bočných línií. Navyše tu fungovala rodinná chémia. Vzťah muž - žena - dcéra sa zdal byť prirodzený, ako by boli rodinou aj v skutočnosti. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|1.-3.epizoda po 3*, 4.-9.epizoda po 2* a 10.epizoda – 1*| = |celkově za 44%| Původní Odstřelovač s Wahlbergem je film, který mám rád a občas si ho pouštím. Tento desetidílný remake mě určitě přitáhnul, ale moc mi nesedl. Celý víkend jsem se s tímto seriálem mořil, dával si pauzy, abych to vydržel do konce. Nic světoborného a i musím říci, že je to naprostá ztráta času. Dějově se tu najde i pár nelogických děr, především v chování postav. Vyskytovalo se tu mnoho zvratů a některé mi přišli úplně debilní. Hlavní hrdina Ryna Phillippe mi moc nesedl – takový moc zachmuřený, zamračený, nesympatický. Ostatní herci mě též moc neoslovili. První 3 díly ještě šly, ale díl od dílu to bylo pak horší, nudnější a zbytečně zamotanější. Hudba? Té jsem si nevšiml. Co se týče akce, občas se tu pár akčních kousků objevilo, ale nestálo to ani za řeč. Bitky byly neohrabané a nebylo na nich moc k vidění. Celkově z toho nevyplývá nějaký odpad, ale podprůměrný miniseriál, který by si spíše zasloužil zkrátit tak na 6 epizod, přidat kvalitnější akci a vylepšit děj. Krom toho to má takový typický, obyčejný televizní look. Do konce jsem to dodíval bez újmy na zdraví, přeci jen jsem byl zvědav na poslední díl, který byl tak nevýrazný, že ani to finále mě trochu nezaujalo. ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Odstřelovače s Wahlbergem mám zařazeného v kolonce oblíbených filmečků, a tak mě překvapilo, že tomu chtějí dát prostor na seriálovém poli. Antoine Fuqua dohlížel na pár dílů z pozice producenta, což se projevilo zásadně na kvalitě tohoto seriálu. Ryan Phillipe je dost neobsazovaným hercem, ale po zhlédnutí opravdu nechápu, proč tomu tak je. On sám seriál táhl svým charismatem a sympatickým projevem, možná se do role hodil víc než samotný Wahlberg. Podal brilantní výkon se vším všudy. Ostatní herci nebyli špatní, ale někdy jejich výkony nebyly úplně ideální. Z vedlejších herců bych chtěl vyzdvihnout výkon Toma Sizemora, který na mě již v prvních minutách utvrdil, že jeho obsazení má smysl. Akce je zde spíše druhořadá, ale když už na ni přijde, tak to stojí za to (zejména poslední dva díly). Je ale pravda, že akční sekvence měly být zastoupeny primárně, což je jeden z mála záporů. Nejlepší byl podle mě asi předposlední díl, a to zejména konec dvou hlavních záporáků. Hodnocení: 80 % ()

Galerie (490)

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o adaptaci románu Stephena Huntera "Point of Impact". Jde už o druhou adaptaci, tou první je snímek Odstřelovač (2007). Film režíroval Antoine Fuqua, který se také částečně podílel na seriálu, a to jako producent jedné z epizod. (joker.george)

Reklama

Reklama