Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šesť žien sa vyberie spolu s turistickou sprievodkyňou do hlbokých lesov, aby na nejaký čas opustili rušný moderný život a našli pokoj v prírode. Ten však v týchto lesoch určite nenájdu, pretože vstúpili na teritórium obývané šialenými lovcami. (Marceloo)

Recenze (22)

JASON_X odpad!

všechny recenze uživatele

No znám to jenom teoreticky, ale jelikož střela z pušky by měla letět nadzvukovou rychlostí, při střelbě z dálky byste nejdřív viděli záblesk, pak by vás zasáhla kulka a než byste zhebli, možná byste ještě zaslechli zvuk výstřelu. A tady je to hned na začátku naopak - ozve se výstřel a pak přiletí kulka. Ale k čertu s tím, hlavně že ti dva vystajlovaní homouši hned zkraje vysmahli z obrazovky a nahradily je ženské. Ovšem ty ženské... No daly by se rozdělit do tří zvířecích kategorií - husy, slepice a krávy. Většinou typ fiflen, které tráví víkendy v nákupních centrech, fitkách a kosmeťácích. Naprosto nepravděpodobná sestava k trampování v přírodě. Až se mi z nich zanedlouho začalo stýskat po těch homouších. "No co, aspoň se můžu pořádně těšit na to, až je začne někdo vyvražďovat", říkal jsem si. Ale běda. Tyhle městský pipiny neschopný samostatnýho života totiž, i když za cenu jistých ztrát, v kulervoucí... no spíš v mozkorvoucí podívané postupně oddělají tlupu stokilových zálesáckých hrdlořezů, kteří jim jdou po krku. Proč jim vlastně jdou ti vidláci po krku se nedozvíme. Ale často říkají slova jako Bůh a amen. A jeden mladej by s nějakou z nich chtěl mít asi bejby. Džýzys. Smělý aspirant na titul "megasračka roku 2017". Abych tak drze bezostyšnou debilitu scénáře shledal zábavnou, musel bych mít ještě mnohem zvrácenější vkus. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Film vypráví o partě holek, která se ocitá na kurzu přežití v přírodě. Hned záhy přichází zranění průvodkyně. Což jak později bylo tím nejmenším problémem. Kurz přežití v přírodě se s nástupem vidláků mění v boj o život. Nutno dodat, že parta holek není nikterak sympatická a podobně to je i s partou vidláků. Takže ani není komu fandit. " Quarries " je nudnou lesní vyvražďovačkou na které se dá s pohledu akce hodnotit jen poslední čtvrt hodinka. Jinak je to nuda, která neposkytne ani minimum napětí. Absence gore je taky velkým mínusem. I přes poměrně krátkou stopáž jde o zatraceně dlouhej film. ()

Reklama

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Šest štěrbin s různejma problémama, následuje sedmou Alfa štěrbinu do lesa, protože nic člověka nevyléčí víc než kurevská štreka s batohem na zádech. Mlátí Vás starej? Nevadí? Chcípnul Vám brácha Vaší vinou? Nevadí. Blízáte si štěrbinu s přítelkyní a máte ve svém lesbo vztahu problémy? Nevadí. Honí Vás skupina šeredných náboženských fanatiků s puškama a chtěj Vás vystřílet nebo vošukat, případně obojí a je jim jedno v jakém pořadí? Jooo to vadí, to vadí, vadí. Každopádně není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo. Když Vám začnou chcípat kamarádky tomu já říkám neštěstí. Pardon...dneska jsem tu písničku od Svěrače slyšela a duní mi v hlavě...každopádně holky překvapěj a místo skupiny uřvanejch nanynek, co ječej jak když jim ho vrazíte na sucho do prdele, čeká partu vidláků překvápko v podobě rozzuřenejch čubek, co Vám rozkřápnou lebku šutrákem. Počet životů tak klesá na obou stranách a i když je z mordů vidět celkem hovno tak se mi tahle píčovina líbila víc než bych štěkala. Takže za milé překvápko tomu jebnu tři pecky a půjdu spát s pocitem jak jsem hodná kurva. ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Pokud po přečtení obsahu čekáte něco ve stylu Pach krve nebo nedejbože Hory mají oči, německý plakát dokonce zmiňuje I Spit on your grave, tak budete hodně zklamaný. Quarries je hodně slaboučký Hororový Drama, Gore tu není žádné, mordy mimo záběr, holky tu jsou pěkný tak dvě - tři, aspoň ty lesby se mohly pomlaskat, ale bohužel rejža je suchar (scénář bych tak z poloviny upravil). Za zmínku stojí pouze hlavní postava Kat - Nicole Marie Johnson - nemá tu ani profil a celkově je to slušně natočený, ale to je asi tak bohužel všechno. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Ženské sa vyberú do divočiny a výlet sa zmení na boj o život, akonáhle narazia na partičku vidlákov. Podpriemerný lesný survival. Do polovice nuda, potom nejaké prenasledovanie a súboje. Nakrútené je to celkom schopne, a dokonca z toho mohlo niečo byť, keby sa tvorcovia aspoň trochu odviazali v gore. To sa však nestalo. Mordovačky sú buď chabé, alebo mimo záber. Tým pádom nie je o čo stáť. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama