Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Frank, Pilgrim, Madani, Russo, Amy, Curt a Schultzovi – ve výbušném závěrečném díle druhé řady nepřijde žádná kulka nazmar. (Netflix)

Recenze (20)

Kushina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ačkoliv byl Billy záporák, tak po posledních 2 dílech jsem ho začínal mít rád, začínal dostávat takovou tu lidskost a jeho smrt mě vlastně dost bolela (což je ironický). Ty 2 starý zmrdi, kvůli kterým to to vlastně začalo skončili konečně mrtví, kněz získal svou rodinu a vrátila se mu logická mysl a Frank se vrátím k tomu, kde to všechno začalo, k zabíjení gangsterů, jako správný punisher, ačkoliv to chladné zastřelení Billyho bylo moc i na něj, ale chápu to. I když osobně, pokud to měl být opravdu poslední díl Punishera, tak jsem doufal v to, že Frank se vrátí k té ženě, kterou potkal na baru v prvních dílech, bohužel, člověk asi nemůže mít vše. Punishera miluji, je to můj nejoblíbenější seriál a jestli opravdu Netflix nezvažuje další sérii, tak ať jde celý Netflix do prdele. Není nic lepšího, takže doufám, že se ještě proberou. 90% ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pustil jsem si jen jeden díl - toto finále a vůbec nelituji že jsem neviděl předchozí.Je zde hodně akce a dobré herecké výkony Jona Bernthala a Bena Barnese jako Franka Castleho a Billyho Russoa. Punisher je nejlepší když je Punisher - po trudném dni přijít naštvaný domu a odreagovat a před spaním si vystřílet v počítačové hře vesničku... ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady bylo všechno. Emoce, akce, rvačka ve výtahu (mrzelo mě, že v nemocnici nic, tak dík za náhradu). Na konci slzička a jsem ráda, že Billy skončil, jak skočil. Občas je ta nejúčinnější metoda ta nejjednodušší. Pro všechny. Za konec jsem byla ráda, protože takhle mě nebude mrzet, že mám za sebou poslední díl. Jestli se chcete naštvat, klidně si přečetete plány na třetí sérii. Protože poslední scénou vznikl Punisher. Kompletně, jak má být. S tím vším, jak ho mám ráda. No, a ještě ta jedna důležitá věc je hudební složka, která byla vždy vynikající. Ale když začalo moje milovaná "Here they come to snuff the rooster, Yeah here come the rooster, yeah", šly moje emoce do hajzlu. ()

jozofero 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

SPOILERY Cely diel mi pokazilo Curtisovo absolutne nelogicke a odveci chovanie. Vie, ze Senator je ich jedina sanca ako dostat spat Amy a doteraz to vydrzal, ale jasne vsak on chce ist domov tak sa na vsetko vykasle a poslusne ho odovzda Mahoneymu. Tlieskam. Cely diel nemal taku dobru atmosferu a vyvrcholenie ako finale prvej serie, ale budis, dalo sa. Aspon ze knaz nezomrel. ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle bylo opravdu dokonalé finále. Předně se mi líbí, že oba hlavní záporáci druhé série dostali vlastní uspokojivé zakončení ne žádná stupidní free for all jako na konci Daredevila. Přestřelka mezi Johnem a Frankem absoluteně luxusní. Curtisovo vykoupení možná kruté, ale emocionální. Navíc se mi líbila i závěrečná bitka a kdy Frank Castle se rozhodl ušetřit Johna, protože v něm viděl sebe. V obou případech ať už přestřelky nebo bitky to bylo naprosto epické. No a vyvrcholení Billyho Russoa to bylo taky výborně karmické. Žádný poslední souboj si nezasloužil a to jak Curtis chladnokrevně na něj poslal Frankieho. Revene porno s těmi zbohatlíkama se mi taky hodně líbilo i to, že John dostal hořkosladký happy end se svými synky. A jak ho donutili k sebevraždě oj. Ale nejsmutnější bylo obejmutí mezi Amym a Frankem to bylo tak hořkosladké a smutné měl jsem slzu na krajíčku. Mnohem lepší a Punisher je oficiálěn nějlepší mcu content ever! ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Skladba, která hraje na konci epizodym je „Rooster“ od Alice in Chains v live verzi MTV Unplugged. (Punisher)

Reklama

Reklama