Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (164)

Martin79 

všechny recenze uživatele

Pohodová, romantická komedie, která si na nic nehraje a těží především z kombinace dvou hlavních představitelů tedy Sandry Bullock a Hugh Granta. Těm dvěma to spolu opravdu moc sluší. Celou dobu jsem uvažoval, že dám tři *, ale za ten konec, ve kterém bylo poměrně dost příjemných emocí, lehce přitlačím. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Střídmě veselý snímek, který sice nijak nevybočuje ze šablon, ale zaujme a pobaví. Romantismus v tomto příběhu se vyvíjí opravdu velmi pomalu, protože prioritou děje je zcela něco jiného. Sandra Bullock svou energičností na sebe strhává veškerou pozornost a Hugh Grant jakoby jí nestačil. Přesto jejich sympatie výborně fungují. Příběh má zpočátku docela tempo a tak se události hrnou dopředu jak lavina. Ale jen do druhé třetiny snímku, kdy nastane zpomalení a kdo by čekal začínající jiskření mezi oběma protagonisty, bude zklamán. To nastane až počátkem třetí třetiny, ale do radostného finále přesto bude cesta trnitá. O humorné situace a trapasy není nouze. Snímek tak spadá mezi ty lepší, které nezklamou a trochu i povzbudí. ()

Reklama

PogoJoe 

všechny recenze uživatele

Známé tváře v hlavních rolích nestačí. Toto dílko nudí a jako komedie nebaví. Nic originálního, nic osobitého, celé to je o tom, jestli se dokáže hlavní hrdinka v podání S. Bullock změnit, zda si dokáže sama přiznat, že se umí zamilovat, ale: scénáristicky odfláklý konec, kdy jako obvykle "přileze" chlap je... trapný. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Špatné je, když si dva dobří herci vyberou film, kterému ani jejich um nepomůže. Je to naprosto obyčejná romantická komedie bez špetky originality. Vzhledem na typickou stopáž a chtíči po odpočinkovém filmu si to průměr udrží, ale vidět to prostě nepotřebujete. ... Po rozvodu mám vždycky hlad. Kebab? ... Jé šachy. Miluji šachy. A víš co mám ještě radši? Pokémony? ... SA ()

PlayEasy 

všechny recenze uživatele

Tady u této komedie jsme se už možná jenom slitovávali, protože chvílema to bylo vtipné chvílema taková typická americká crazy komedie a občas to dokonce ani nebylo vtipné. Třeba pasáž jak Lucy žárlí na Junese nám úplně nezamlouvala a zase bohužel to bylo celkem dost stupidní. Stále převládajíu nás tři velikáni (1. Notting Hill, 2. Láska nebeská 3. Láska přes internet:) Přesto jako úplná oddechovka se to šikne. 60% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (11)

  • Během dopravní zácpy a scény s přívěsem je jeden z mužů v kamionu Poland Springs skutečným švagrem Sandry Bullock. (veronikajel)
  • Dům, ve kterém žije Georgeův bratr, je ve skutečnosti jedním z domů Donalda Trumpa. Trump produkci zapůjčil svůj domov ve Westchesteru a natočil k filmu cameo, kde hraje sám sebe. (veronikajel)

Reklama

Reklama