Brad "B-Rad" Gluckman (Kennedy) se snaží celý svůj mladý život působit jako pravý černošský raper, ačkoliv žije v Malibu. Situace se stane neúnosnou v okamžiku, kdy jeho životní styl ohrozí otcovu kandidaturu na post Kalifornského guvernéra. Vedoucí kampaně (Underwood) příjde se zajímavým řešením. Najme dva herce (Diggs a Anderson) působící jako skuteční gangsteři, kteří B-Rada unesou a přemístí ho do skutečného gheta v Comptonu. Nestačí než doufat, že B-Rada realita raperského života odradí a navrátí jeho život do konvenčních kolejí... (oficiální text distributora)

demented

Veľmi slabý snímok. Pár slušných vtipov zabíja neskutočná nuda, trapnosť či scenaristická impotencia (a to ešte nepočítam záverečné moralizovanie, ktoré ma neskutočne vytočilo a bolo tak povediac poslednou kvapkou). To čo predvádza Jamie Kennedy je neskutočná mizéria a nadobro ma presvedčil, že sám nedokáže utiahnuť film, ani keby sa rozkrájal na malé kúsky a tieto následne spálil autogénom. Jednoducho strašné. ()

Arsenal83

Pokus o paródiu na 8th Mile, ale toto nebol ani odvar z Eminema, celé je to o afekte a scénkach, ktoré sa nasilu tlačia ako vtipné, smiešne, úsmevné, ale sú len karikatúrou na seba samých. Aspoň, že Regina Hall mala miestami krátku sukničku, inak sa na nič pozerať nedalo. ()

necisty

Pravděpodobně bych se k tomuto ‘Mistrovskému kousku‘ nikdy nedostal, ale když cestujete v SA a nic jiného vám nezbude, tak si ty sluchátka nasadíte a takovou ptákovinu shlédnete až do konce a myslím, že zde nejsem jediný. Hlavní ‘neherec‘ je až nemožně trapný. Je zde až škoda některých dobrých herců jako je Kal Penn nebo Greg Grunberg. Děj je předvídatelný, hloupý a jelikož jsem odpůrce raperů a jakýchkoliv skákacích hopů, tak jsem na to hleděl se znechucením. V traileru je většina lepších scén, jestli se dá v tomto případě použít slovo lepší. Ale dobrá, pár hlášek je docela směšných, možná 2 hvězdami přeháním, ale úplný odpad to není. PS: Kde jsi se to naučil? V GTA3. ()

Martinibaby odpad!

Peklo! To by měli používat jako mučící nástroj! Ne vážně, film jsem viděla úplnou náhodou v autobuse nejmenované žluté společnosti a během sledování se objevilo jisté nutkání proskočit oknem a utéct. Zápletka veškerá žádná, herecké výkony veskrze marné a co se humoru týče - trapnost nad trapnost. Nikdy se na to nedívejte, je-li vám život milý a čas pro vás má aspoň nějakou cenu. ()

Crucifere odpad!

Škoda se vůbec nějakým způsobem vyjadřovat, ale tato takzvaná komedie mě tak "dojala", že ji bez plivnutí také nemohu nechat, jako mnoho dalších. Není na tom nic vtipného, ani originálního, ani nic zajímavého. Je to snímek, který vykrádá spousty jiných průměrných komedií, na kterých se ale lze s jistou dávkou nadlhedu trochu zasmát. Jenže tato blbost nepochopitelně vykrádá to nejhorší a to ji dělá vysloveně tupou. Pro lidi s IQ nad 45 úplná ztráta času. ()

• Film sa natáčal v Los Angeles (Kalifornia, USA). (Arsenal83)